Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Karolina Korwin Piotrowska o karierze Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej
ONS
Newsy

Korwin Piotrowska porównała kariery Lewandowskiej i Chodakowskiej. Przyznała, że jedna jest w trudniejszej sytuacji

Obie robią na niej wrażenie

Anna Lewandowska coraz prężniej rozwija swoje umiejętności i ma coraz więcej pomysłów na swoją karierę. Zauważyli to równiez potencjalni pracodawcy, którzy dali trenerce szansę. Sportsmenka bowiem otrzymała swój autorski program telewizyjny. Zobacz: Lewandowska idzie w ślady Chodakowskiej. Dostała własny program

Od kiedy żona sławnego piłkarza postanowiła pracować na swój rachunek,  media śledzą każdy jej krok. Nieustannie też pojawiają się rankingi i porównania do Ewy Chodakowskiej. Obie panie z kolei twierdzą, że się wspierają, ponieważ mają wspólny cel. Nie da się jednak ukryć, że to Chodakowska jest na rynku dłużej, a na jej portalach społecznościowych jest znacznie więcej fanów. Karolina Korwin Piotrowska zauważyła jednak bardzo ważną rzecz:

Lewandowska depcze Chodakowskiej po piętach i bardzo dobrze. Konkurencja mobilizuje i zmusza do kreatywności. Widać, że obie mają spore parcie na szkło. Lewandowska ma o tyle trudniej, że ma bogatego i znanego męża, więc musi się tłumaczyć ile ma na koncie - powiedziała w najnowszym "Fleszu".

Którą wolicie?

Zobacz: Lewandowska i Chodakowska na okładce Flesza. Która więcej zarabia?
 


 

Szalone urodziny Ewy Chodakowskiej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Ewa Chodakowska wygrała z Anną Lewandowską! W czym?
Ciekawi?

Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska ? Ta pozytywna rywalizacja wydaje się nie mieć końca. I dobrze! Dzięki temu coraz więcej Polaków interesuje się zdrowym trybem życia i czuje motywację, by zrzucić kilka kilogramów oraz zadbać o swoją dietę. W edług najnowszej analizy Instytutu Monitorowania Mediów opublikowanej na łamach portalu newseria.pl, największą inspiracją Polaków jest Ewa Chodakowska. Trenerka pokonała Annę Lewandowską. To właśnie porad Ewy internauci wyszukują częściej. Zobacz też: Czego Kinga Rusin zazdrości Ewie Chodakowskiej? Sama to wyznała trenerce Zgodnie z raportem, w czasie ostatnich czterech miesięcy w Internecie pojawiło się 13 tysięcy wpisów dotyczących Ewy Chodakowskiej oraz 4 tysiące na temat Anny Lewandowskiej . Większość z nich to wpisy o charakterze pozytywnym. Co daje Chodakowskiej miażdżącą przewagę nad swoją konkurentką! Jeśli już pojawiały się negatywne komentarze, to dotyczyły głównie rywalizacji pomiędzy trenerkami, jednak obie panie od tego się odżegnują, stwierdzając, że każda robi swoje i szanują nawzajem swoją aktywność – powiedziała na łamach newseria.pl Karolina Masalska z Instytutu Monitorowania Mediów. Ewa Chodakowska triumfuje również w social media. Trenerka ma na Facebooku ponad 1,6 mln fanów, a Anna Lewandowska - ponad pół mln. Jeśli chodzi o Instagram, to obie panie idą w łeb w łeb! Obie panie zgromadziły ponad 370 tys. obserwujących. A wy którą z pań lubicie bardziej? Zobacz na Polki.pl: Ewa Chodakowska, czyli jak wyglądać świetnie w sportowej stylizacji    

Anna Lewandowska o porównaniach do Ewy Chodakowskiej
ONS
Newsy
Lewandowska o swojej największej rywalce: Takich Chodakowskich powinno być więcej
Skomentowała plotki o konflikcie

Anna Lewandowska w polskim show-biznesie pojawiła się, dzięki sławnemu mężowi, Robertowi Lewandowskiemu . Od razu zaczęła robić karierę i zdobywać nowe szczyty. Bardzo szybko też została okrzyknięta największą rywalką Ewy Chodakowskiej , a wkrótce potem wydała pierwszą książkę. Zobacz: Lewandowska zostawiła wpis na Instagramie Chodakowskiej. Ewa odpowiedziała od razu Właściwie od początku pojawiają się spekulacje, że panie są w konflikcie i rywalizują ze sobą. Obie jednak zapewniają, że tak nie jest i robią swoje. Ewa Chodakowska niedawno otrzymała swój program w telewizji, gdzie pokazuje różne ćwiczenia, które możemy wykonywać w domu, a także zdrowe i smaczne przepisy. Lewandowska z kolei osiąga kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej i już pisze drugą książkę. Z pewnością łączy je miłość do sportu i chęć szerzenia aktywności fizycznej wśród Polaków. Żona zawodnika Bayernu Monachium w ostatnim wywiadzie dla Plejady.pl podsumowała relację z Chodakowską: Może kiedyś nas porównywano, ale teraz już nie. Pisano nawet o naszym rzekomym konflikcie, ale to oczywiście kolejne bzdury. Uważam, że takich Lewandowskich i Chodakowskich, które motywują ludzi do zdrowego stylu życia, powinno być więcej. Którą bardziej lubicie? Zobacz: Lewandowska nie chciała pozować na ściance. Wieczór spędziła z koleżanką celebrytką     Lewandowska prowadzi WF na Stadionie Narodowym:

Wartość rynkowa Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej
ONS
Newsy
Chodakowska czy Lewandowska? Wartość rynkowa jasno wskazuje, która jest królową fitnessu
Obie podpisały nowe kontrakty

Porównywanie Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej to już standard. Do tej pory to ta druga ściągała na swoje treningi największe gwiazdy. Żona piłkarza też jednak ma swoje grono celebrytek, które są jej wierne. Zobacz:  Do tej pory to z Chodakowską ćwiczyły największe gwiazdy. Teraz Lewandowska zyskała nową fankę Panie idą niemalże łeb w łeb i nieoficjalnie prześcigają się w nowych kontraktach. Lewandowska właśnie podpisała kolejną umowę z marką Gillette, którą niegdyś promował jej mąż. Chodakowska z kolei została twarzą konkurencyjnej marki Bic, z którą kontrakt zawarła już kilka miesięcy tematu. Poza tym obie reklamują ubrania sportowe, zachęcają do opracowanych przez siebie ćwiczeń i walczą o sympatię Polaków. Zarówno Lewandowska jak i Chodakowska bez wątpienia mają dużo pracy i kilka ciekawych kontraktów na koncie. Jednak to wartość reklamowa Ewy jest wyższa, i to aż o ponad 100 tysięcy złotych, ponieważ wynosi aż 318 tysięcy, a Lewandowskiej "tylko" 200 tysięcy. Którą wolicie? Zobacz:  Anna Lewandowska nie radzi sobie z krytyką?     Lewandowska promuje swoją książkę:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner