Karolina Gilon w programie "Love Island"
Instagram
TYLKO U NAS!

Karolina Gilon spotyka się ze znanym modelem? Mamy komentarz gwiazdy

Karolina Gilon w programie "Love Island"
Instagram

Karolina Gilon ma nowego partnera? Już od pewnego czasu fani gwiazdy zaczęli przypuszczać, że w życiu ich idolki zaszły pewne zmiany. Jak się teraz okazało, plotki wielbicieli prowadzącej program "Love Island" potwierdziły się, bowiem Karolina spotyka się z przystojnym modelem! Kim jest nowa miłość gwiazdy? 

Zobacz także: Będzie drugi sezon "Love Island. Wyspa miłości"? Mamy komentarz Karoliny Gilon!

Kim jest nowy chłopak Karoliny Gilon?

Jak się okazało, piękna prezenterka znalazła szczęście u boku znanego modela, Adama Niedzielskiego! Chociaż Karolina zazwyczaj nie zdradza zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego, to dla nas zrobiła wyjątek! Wygląda na to, że para jest w sobie szaleńczo zakochana! Prowadząca program "Love Island" potwierdziła, że jest w związku z Adamem Niedzielskim! 

Tak. Spotykam się z Adamem. Wszystko u nas jest w najlepszym porządku (żadna tajemnica). I tego wszystkim życzę z okazji świat. Dużo miłości  - odpowiedziała nam Karolina Gilon. 

Wybranek Karoliny na co dzień zajmuje się modelingiem. Jak wiadomo, prowadząca program "Love Island" swoje pierwsze kroki stawiała w "Top Model". Być może wspólna pasja i zainteresowania połączyły tę parę! Gratulujemy i życzymy parze wszystkiego dobrego! 

Tak wygląda nowy partner Karoliny Gilon! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎉🥂

Post udostępniony przez @ adam.niedzielski

 

Więcej na temat Karolina Gilon
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51