Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Karolak: Wziąłem udział w filmie Kac Wawa i muszę za to odpokutować

Aktor tłumaczy się z udziału w produkcji

Film "Kac Wawa" wciąż wzbudza wielkie emocje. Produkcja, która miała być wielkim hitem polskiej kinematografii okazała się kompletną klapą. I chociaż w filmie wystąpiły największe gwiazdy, to krytycy i widzowie nie zostawili na nim suchej nitki. Niestety, do kin przychodziło coraz mniej zainteresowanych, co spowodowało, że już po kilkunastu dniach dyrektorzy zaczęli wycofywać się ze sprzedaży biletów na kontrowersyjną produkcję (zobacz: Porażka: "Kac Wawa" wycofują z kin?).

Okazuje się, że aktorzy również  żałują udziału w filmie "Kac Wawa". Tomasz Karolak w rozmowie z "Uważam Rze" tłumaczy się dlaczego w nim wystąpił. Aktor nie ukrywa, że zawarł układ z producentem filmu, który w zamian za jego występy pomógł mu wypromować własny teatr.

    - Wziąłem udział w filmie Kac Wawa i muszę za to odpokutować. Podpisałem cyrograf: producent wsparł realizację Dzienników Gombrowicza. On pomógł mi, ja pomogłem jemu- wyznał Karolak.


Co sądzicie o tłumaczeniu Karolaka?
 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kac Wawa NAJGORSZYM filmem na świecie
Newsy
WSTYD! Kac Wawa najgorszym filmem na świecie
Nawet zagranica się z nas śmieje

Takiej wpadki polska kinematografia nie zaliczyła już dawno, o ile w ogóle. Właśnie okazało się, że komedia "Kac Wawa" , która miała być takim przebojem jak wersja inspiracyjna, czyli "Kac Vegas", została uznana za (uwaga) najgorszy film na świecie . To musi być policzek w twarz dla producentów i aktorów, którzy jeszcze niedawno odgryzali się krytykom za nieobiektywną ocenę ( zobacz ). - Złe filmy są tak stare, jak kino. Czytelnicy naszego serwisu widzieli już całą masę słabych albo niezbyt dobrych filmów w 3D. Ale o filmie "Kac Wawa" z Polski można powiedzieć tylko jedno - jest bezapelacyjnie zły. Nawet jeśli spojrzymy na plakat... - podaje zagraniczny serwis stereoscopynews.com, który wyróżnił "Kac Wawa" mało zaszczytnym tytułem. Przypomnijmy, że "Kac Wawa" został wycofany z kin w Polsce już po trzech tygodni od premiery . Nawet garstce publiczności, która przyszła na seanse nie chciało się oglądać komedii do końca. Przypomnijmy: "Ludzie wychodzili w trakcie filmu z kina. Zostawała jedna osoba na sali" Tomasz Raczek i Karolina Korwin Piotrowska , którzy jako jedni z pierwszych przewidzieli klęskę produkcji, mogą otworzyć kolejnego szampana... Zdjęcia z uroczystej premiery filmu "Kac Wawa" w Warszawie:

Laureaci Złotych Węży 2013
ONS
Newsy
Rozdano Złote Węże: Ale siara... Szyc i Żmuda najgorszymi aktorami
Jaki film uznano za najbardziej żenujący?

Złote Węże to ''nagrody'' przyznawane najgorszym filmom wyprodukowanym w roku poprzedzającym ceremonię ich rozdania. Są odpowiednikiem anty Oscarów, czyli Złotych Malin. W tym roku równych sobie w ilości nominacji nie miał film "Kac Wawa", który szanse na wygraną dostał aż 16-o krotnie. Ostatecznie przyznano aż 7 statuetek, w tym Wielkiego Węża, dla "Najgorszego filmu 2012 roku". Produkcja okazała się bezkonkurencyjna, a to za sprawą angażu Borysa Szyca i Sonii Bohosiewicz ("Najgorszy aktor" i "Najgorszy duet"). Jury nie porwał też scenariusz filmu i reżyseria, które zapewniły kolejne niepochlebne wyróżnienie. Scena Mariusza Pujszo kopulującego z poduszką też nie rozbawiła szanownego gremium ("Żenująca scena"), co ostatecznie przyczyniło się do tytułu "Komedii, która nie śmieszy". Zobacz: Kac Wawa najgorszym filmem na świecie! Po jednej nagrodzie dostali: Marta Żmuda-Trzebiatowska ("Najgorsza aktorka" za rolę w "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć"), Marian Dziędziel ("Występ poniżej godności" w filmie "Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości") oraz Mariusz Pujszo za "Całokształt twórczości". Jury nie przypadły do gustu także: plakat promujący film "Sztos 2" i "efekt specjalny" jakim był rozpaczliwy wilk w "Bitwie pod Wiedniem". Gospodarzem gali był Tomasz Karolak . 'Wyróżnieni'' w 90% kategorii oczywiście nie pojawili się na ceremonii (wyjątkiem był Mariusz Pujszo). W końcu Złotych Węży nie odbiera się krocząc po czerwonym dywanie z dumnie podniesioną głową. Chociaż, patrząc na to zdjęcie... Pełna lista laureatów Złotych Węży 2013: WIELKI WĄŻ czyli NAJGORSZY FILM: Kac Wawa – reżyseria Łukasz Karwowski, producent Waldemar Leszczyński AKTOR: Borys Szyc - Kac Wawa AKTORKA: Marta Żmuda-Trzebiatowska - Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć DUET NA EKRANIE: Sonia Bohosiewicz i Borys Szyc - Kac Wawa REŻYSERIA:...

AKPA
Newsy
Porażka: "Kac Wawa" wycofują z kin?
Po 17 dniach od premiery...

Dla Jacka Samojłowicza ta wiadomość musi być jak kubeł zimnej wody. W historii polskiej kinematografii ciężko znaleźć równie wysokobudżetową produkcję, która (chyba można już powiedzieć to oficjalnie) poniosła taką porażkę jak "Kac Wawa". Chociaż historia o wieczorze kawalerskim nie przypadła do gustu krytykom filmowym to mimo wszystko liczono, że szum medialny przyciągnie zaciekawionych widzów do kin. Efekt był zupełnie odwrotny. Zainteresowanie komedią spadło do tego stopnia, że coraz więcej kin wycofuje "Kac Wawa" ze swojego repertuaru. Jak na razie na zakończenie emisji "Kac Wawa" zdecydowały się lokalne kina, głównie z mniejszych miasteczek. Udało nam się dotrzeć do osoby zarządzającej repertuarem w jednym z miast: - Wycofaliśmy "Kac Wawa", bo bilety się nie sprzedawały . Ludzie wychodzili w trakcie filmu z kina. Później przychodziła jedna, dwie osoby. Nie opłacało się dłużej uwzględniać tego filmu w repertuarze. Wszyscy którzy chcieliby zobaczyć "Kac Wawa" na wielkim ekranie mają ostatnią szansę. Film jeszcze pokazują ogólnopolskie sieciówki, ale całkiem możliwe, że to ostatni tydzień emisji produkcji z Borysem Szycem i Sonią Bohosiewicz.   Szukaj telefonów, laptopów, sprzętów AGD, zabawek, odzieży, kosmetyków w niskich cenach na stronie eMAG.pl promocje .   chimera

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner