EN_00908731_0658.jpg
East News
Newsy

Karol Strasburger kończy dziś 68 lat! Zobaczcie jak się zmieniał i przypomnijcie sobie jego najlepsze żarty

Lubicie żarty Karola Strasburgera?

Karol Strasburger obchodzi dzisiaj 68. urodziny. To aktor filmowy i teatralny, ale mało kto wie, że swoją karierę zaczynał w... cyrku! Pamiętne są jego rolę w filmie „Noce i dnie” czy serialu „Kolumbowie”, a ostatnio grywa w serialu „Pierwsza miłość”. Ale chyba najbardziej kojarzony jest jako gospodarz teleturnieju „Familiada”.

W 2013 roku został wdowcem, jego żona Irena przegrała walkę z rakiem kości.

 

Karol Strasburger jak radzi sobie po śmierci żony

Czytaj także:  Strasburger pierwszy raz o śmierci żony: Człowiek nagle zostaje sam

Tradycją stało się to, że Karol Strasburger opowiada na początek „Familiady” żart. Dowcipy często są tak czerstwe, że aż śmieszne :). Strasburger doprowadził to tego, że jego familiadowe żarty są już kultowe i nazywa się je „Suchariadą”!


Zobacz, jak zmieniał się aktor od czasów młodości i posłuchaj jego najlepszych sucharów. Szczególnie lubimy żart: „Jak stoi marka? Dobrze, ale lepiej Franka” :).


A Wy macie swój ulubiony żart Karola?

Mamy dla was 8 minut najlepszych z najlepszych żartów w jego wykonaniu! Dobrej zabawy!
 

Karol Strasburger opowiada żarty

 

 

 

 

Karol Strasburger w teleturnieju Familiada w szarym garniturze i na rózowym tle
Internet/materiały prasowe
Newsy
Najlepsze suchary Strasburgera z okazji jego urodzin! "Co zjadł dziś kanibal?" Karol odpowiada!
Najlepsze suchary Strasburgera z okazji jego urodzin! "Co zjadł dziś kanibal?" Karol odpowiada!
Karol Strasburger po śmierci żony
ONS
Newsy
Strasburger pierwszy raz o śmierci żony: Człowiek nagle zostaje sam
Jak zniósł tragedię?

Na początku grudnia zeszłego roku, Karol Strasburger przeżył wielką rodzinną tragedię. Po długiej walce z nowotworem zmarła jego żona, Irena. Prezenter po śmierci ukochanej małżonki nie wycofał się z pracy i dalej realizował swoje zawodowe zobowiązania w "Familiadzie" i nie tylko. Przypomnijmy: Przybity Strasburger pierwszy raz na salonach po śmierci żony Strasburger unikał udzielania komentarzy na ten temat, odmawiał również wywiadów i chciał, aby medialny zgiełk wokół śmierci jego żony był gdzieś z boku, poza jego udziałem. W końcu jednak zdecydował się przerwać milczenie i w najnowszej rozmowie z Onetem zgodził się odpowiedzieć na pytania dotyczące tragedii. Karol przyznaje, że w momencie jej odejścia został po prostu sam, czego się nie spodziewał i na co nie mógł być przygotowany. Zastrzegł też, że nie zamierza wdawać się w szczegóły.   Nie chcę o tym zbyt wiele mówić czy wdawać się w szczegóły, bo ich tu tak naprawdę nie ma. Odeszła moja żona, z którą spędziłem trzydzieści dwa lata i która była ze mną we wszystkie dni, i te dobre, i te gorsze. Byliśmy zgrani, kochający się. Pozostała wielka pustka. Takie jest życie. Na pewne rzeczy nigdy nie jesteśmy przygotowani, zawsze dzieją się za wcześnie – w tym wypadku mocno za wcześnie. Człowiek zostaje nagle sam, przed wyborem tego, co ma dalej robić, jak to jego życie ma wyglądać…. Na szczęście mam wielu naprawdę bardzo oddanych przyjaciół i kolegów, którzy byli ze mną, są i będą. Czuję z ich strony wielkie wsparcie - wyznał w rozmowie z Onet.pl. Mamy nadzieję, że takim wsparciem Strasburger będzie mógł już cieszyć się zawsze. Zobacz: Strasburger nie lubi luksusu Karol Strasburger i Marcelina Zawadzka na planie serialu:

Karol Strasburger zdradził jak sobie radzi po stracie żony
ONS
Newsy
Karol Strasburger: „Nie szukam miłości na siłę!”
Ciągle cierpi po śmierci żony?

Kiedy w grudniu 2013 roku po przegranej walce z rakiem odeszła Irena Strasburger, dla Karola Strasburgera w jednej chwili zawalił się cały świat. Para tworzyła szczęśliwe małżeństwo przez blisko 30 lat. Prezenter w wielu wywiadach podkreślał, że jego żona była miłością jego życia. Kilka miesięcy po śmierci żony, Karol Strasburger przyznał, że w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół . Zobacz: Strasburger pierwszy raz o śmierci żony: Człowiek nagle zostaje sam W mediach co jakiś czas pojawiają się informacje, że prowadzący "Familiadę" próbuje odnaleźć szczęście u boku innej kobiety. Karol Strasburger w rozmowie z „Twoim imperium” postanowił skomentować krążące plotki. - Trudno to wszystko, co mnie spotkało, pozamiatać, zamknąć na cztery spusty i pogodzić się z tym, że takie życie będę już prowadził. Wiadomo, że największym szczęściem człowieka jest drugi człowiek. Każdy szuka kogoś, ale niestety, znalezienie bratniej duszy wcale nie jest łatwe. Moja żona była na wysokim poziomie i życie układało nam się znakomicie. Teraz nie szukam miłości na siłę, jak informowały niektóre media. Oczekuję przyjaźni, bo nie chcę być człowiekiem poza nawiasem życia - przyznał prezenter. Uczucie jest potrzebne w życiu każdemu człowiekowi. To chyba nie grzech, że mimo osobistych tragedii pragniemy być jeszcze szczęśliwi . Trzymamy więc kciuki, aby Karol Strasburger odnalazł prawdziwą przyjaźń, dzięki której znowu będzie szczęśliwy. Zobacz na Polki.pl: Jak Karol Strasburger radzi sobie po śmierci żony?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner