Ewa i Kamil w finale 2 edycji programu Big Brother
East News

Ewa i Kamil z Big Brothera zaręczyli się? Fani ruszyli z gratulacjami!

Ewa i Kamil w finale 2 edycji programu Big Brother
East News

Ewa i Kamil z ostatniej edycji "Big Brothera" zaręczyli się?! Zwycięzca programu opublikował w sieci zaskakujące zdjęcie, a fani ruszyli z gratulacjami! Ewa i Kamil wzięli udział w drugiej edycji powracającego po latach kultowego reality-show. Między uczestnikami programu szybko pojawiło się gorące uczucie, które zostało jednak wystawione na próbę kiedy Ewa mocno zbliżyła się do Natalii. Szybko okazało się, że Ewa i Natalia po wyjściu z domu Wielkiego Brata zakończyły bliską relację, a Ewa przyznała, że najważniejszą osobą w programie był dla niej właśnie Kamil. Po zakończeniu show Ewa i Kamil są razem- para zdradziła nam nawet, że zamieszkali już razem! Czy teraz przyszła pora na zaręczyny? Wszystko na to wskazuje!

Ewa i Kamil już po zaręczynach?

W sylwestrowy wieczór Kamil Lemieszewski opublikował w siecie zdjęcie, które zelektryzowało internautów. Zwycięzca "Big Brothera 2" pokazał bowiem fotkę, na której trzyma się z Ewą za ręce a obok leży opakowanie w którym zazwyczaj wręcza się biżuterię- czyżby w środku był pierścionek zaręczynowy? Internauci zastanawiają się czy para jest już po zaręczynach. Pod zdjęciem pojawiły się już nawet gratulacje dla Ewy i Kamila!

- Gratulacje !!!💖💖💖
- Wspaniałe kochani,bardzo dobra decyzja,wszystkiegobco piekne dla Was w Nowym Roku❤️👍
- Oświadczyłeś się Ewuni????❣️❣️❣️❤️❤️❤️
- Jeśli to jest to o czym myślę to gratuluję Wam!!! Idziecie jak burza i dobrze bo życie jest za krótkie aby zwlekać😍😘👍- komentują fani.

My zapytaliśmy Kamila czy rzeczywiście oświadczył się Ewie. Zwycięzca "Big Brothera" nie potwierdził doniesień na swój temat, ale również im nie zaprzeczył!

Myślicie, że możemy już gratulować Ewie i Kamilowi? :)

Zobacz także: Ten QUIZ ułożyli dla Was Kamil i Ewa z "Big Brothera"! Jak dobrze ich znasz? Sprawdź się!

Ewa i Kamil zaręczyli się?

Kamil z Big Brothera pokazał zdjęcie na którym trzyma Ewę za rękę
Instagram

Ewa i Kamil wzięli udział w ostatniej edycji "Big Brothera".

Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z Big Brothera
Instagram

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51