Kamil Bijoś, Maria Tyszkiewicz
Instagram/Facebook

Znamy dwa ostatnie nazwiska 6. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To wokalistka Studio Buffo i wokalista Sound'n'Grace

Kamil Bijoś, Maria Tyszkiewicz
Instagram/Facebook

W szóstej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo zobaczymy między innymi Joannę Moro, Olgę Borys i... Znamy dwa dwa ostatnie nazwiska na liście - to Maria Tyszkiewicz i Kamil Bijoś.

Kim są młodzi wokaliści?

Maria Tyszkiewicz ma 25 lat. To aktorka i wokalistka warszawskiego Teatru Studio Buffo. Bierze udział we wszystkich spektaklach, gra główną rolę w musicalu „Romeo i Julia”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Związana była z takimi programami telewizyjnymi jak „Przebojowa Noc” i „Jaka To Melodia”. Obecnie studiuje montaż filmowy na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

Kamil Bijoś to z kolei członek zespołu Sound’n’Grace. Ma 24 lata i studiował wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Pochodzi z Rzeszowa, a od ponad dwóch lat mieszka w Warszawie, gdzie związał się z Sound’n’Grace. Brał też udział w czwartej edycji  The Voice of Poland.

W gronie znanych gwiazd i weteranów scen, ci dwoje to powiew świeżości i na pewno namieszają w ostatecznej klasyfikacji szóstej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Show będziemy oglądać na antenie Polsatu już od września!

Zobacz także: Znamy kolejną gwiazdę, która wystąpi w 6. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To pewna aktorka...

 

Kamil Bijoś wystąpi w 6. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Twierdzi, że będzie to pewnie jedyna okazja, by na scenę wyjść w szpilkach.

Kamil Bijoś
Instagram

 

Maria Tyszkiewicz - młoda i zdolna wystąpi w 6. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maria Tyszkiewicz
Facebook

 

Jak śpiewa Kamil Bijoś?

 

Maria Tyszkiewicz śpiewa tak. Tutaj w duecie z Arturem Chamskim.

 

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00