Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kamil Bednarek podczas sopockiej konferencji Top Trendy 2013
AKPA
Newsy

Bednarek na sopockiej konferencji "Top Trendy"

Czym wieczorem zaskoczy nas wokalista?

Kamil Bednarek w ciągu kilkunastu miesięcy stał się jedną z największych gwiazd muzyki. Wokalista przekonał wielu Polaków do brzmień Reggae. Artysta wraz ze swoim zespołem wystąpi już dziś podczas koncertu "Top" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013.

Bednarek drugi rok z rzędu jest jedną z gwiazd pierwszego dnia tego muzycznego wydarzenia. Na konferencji prasowej, która odbyła się kilka godzin przed wieczornym występem, Kamil był naładowany pozytywną energią i bardzo ekscytował się faktem, że ponownie zaśpiewa na deskach Opery Leśnej.

- Dzisiaj tradycyjnie w heavy metalowych aranżacjach, pesymistycznych oczywiście, zaśpiewamy dwa utwory. Jeden utwór też bardzo ważny dla mnie, cieszę się, że mogę go wykonywać. Jest to utwór "Dni których jeszcze nie znamy" - powiedział Kamil podczas spotkania z dziennikarzami.


Oczywiście z tym heavy metalem, to Bednarek żartował. Podczas jego występu możemy spodziewać się ogromnej fali dobrej energi i rytmów, które rozruszają każdego.

Zobacz: Tak się daje czadu - Kamil Bednarek zagrał w Hard Rock Cafe



Sopocka konferencja koncertu Top naszą kamerą:




 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kamil Bednarek na planie teledysku „Ważne są tylko te dni”
Newsy
Mamy zwiastun klipu Bednarka! Promuje film o Lechu Wałęsie [WIDEO]
Kamil nagrał piosenkę do kontrowersyjnego filmu

Kamil Bednarek choć nie wygrał trzeciej edycji "Mam Talent", to i tak doskonale wykorzystał medialne zainteresowanie wokół siebie. Wokalistę pomimo iż śpiewa mało komercyjne reggae, pokochały tysiące fanek, a na jego koncerty cały czas przychodzą tłumy. Zobacz: Bednarek dał czadu na legendarnym festiwalu We wrześniu artysta przygotował niespodziankę dla swoich wielbicieli. Bednarek nagrał piosenkę „Ważne są tylko te dni”, która będzie promowała film „Wałęsa. Człowiek z nadziei” . Kilka dni temu Kamil nagrywał teledysk do piosenki. Kamil Bednarek podczas koncertu w Hard Rock Cafe:

Julia Pietrucha chwali Kamila Bednarka
ons
Newsy
Julia Pietrucha zachwyca się Bednarkiem
Co na to jej mąż?

Julia Pietrucha zaliczana jest do najpiękniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Z sukcesem zagrała rolę pani weterynarz w hitowym serialu TVP "Blondynka". Nie wszyscy jednak wiedzą, że młoda aktorka jest również modelką i całkiem niezłą wokalistką. Zobacz: Julia Pietrucha dostała propozycję z amerykańskiego VOGUE'A! Skorzystała? Podczas ostatniego spotkania postanowiliśmy zapytać gwiazdę właśnie o muzykę. Julia przyznała, że na polskiej scenie muzycznej ma swojego ulubieńca, mianowicie Kamila Bednarka . W swoim wyborze nie jest osamotniona, Kamil uchodzi bowiem za najpopularniejszego muzyka wśród nastolatków. W ostatniej edycji plebiscytu MTV znalazł się w dziesiątce najlepszych wykonawców Europy obok One Direction i Justina Biebera. Zobacz: Bednarek powalczy z One Direction o miano najlepszego artysty Co spowodowało, że padło na Bednarka? Podoba mi się to, że w Polsce taka muzyka się przyjmuje, oczywiście reggae zawsze było przez polaków gdzieś tam lubiane. Jego sposób śpiewania, dobieranie emocji do słów, które wypowiada ... To jest fajne, że w Polsce podoba się taka muzyka z przekazem Zgadzacie się z Julią? Kamil Bednarek podczas koncertu:

Fani Kamila Bednarka podczas Festiwalu Top Trendy 2013
Newsy
Szalone fanki Bednarka w Sopocie
Piski, krzyki i omdlenia po koncercie wokalisty

Każdy artysta ma swoich wiernych fanów, którzy są w stanie podążać za jego każdym krokiem. Jedną z większych grup miłośników ma Kamil Bednarek . Uwielbiają go tysiące nastoletnich dziewczyn, i nie chodzi w tym przypadku tylko o muzykę. Podczas tegorocznego festiwalu Top Trendy udało nam się spotkać grupkę fanek wokalistki. Zobaczcie, co działo się po jego sopockim występie.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner