Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Kamil Bednarek

Luźny look połączony z elegancją
Mimo młodego wieku (21 lat) Kamil Bednarek jest już prawdziwą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Świeżo upieczony zwycięzca programu "Bitwa na głosy" ma na swoim koncie debiutancką płytę i już myśli o nagraniu kolejnego krążka. Oprócz talentu, zwraca na siebie uwagę swoim młodzieńczym wyglądem.
 
Dredy z tyłu głowy są jego znakiem rozpoznawczym. Lubi luźny styl ubierania się, który świadczy o jego dystansie do siebie samego. Spójny wizerunek artysty dopełnia jego pasja czyli muzyka reggae.

Na finał "Bitwy na głosy" Kamil wybrał luźne jeansowe spodnie, do których założył biały t-shirt. Do tego dorzucił elegancką, czarną marynarkę, która delikatnie dodała stylowi powagi. Fajnym akcentem stylizacji Bednarka są sportowe buty.

Oto męska ikona stylu?
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ons
Newsy
Kamil Bednarek: on jest na topie!
Kariera Kamila Bednarka nie zwalnia tempa

  Mimo młodego wieku (21 lat) Kamil Bednarek jest już prawdziwą gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Uczestnik programów „Mam talent” i „Bitwa na głosy” ma na swoim koncie debiutancką płytę i już myśli o nagraniu kolejnego krążka. Oprócz talentu, zwraca na siebie uwagę swoim młodzieńczym wyglądem.   Dredy z tyłu głowy są jego znakiem rozpoznawczym. Lubi luźny styl ubierania się, który świadczy o jego dystansie do siebie samego. Spójny wizerunek artysty dopełnia jego pasja czyli muzyka reggae.   Kamil Bednarek jest typem chłopaka z sąsiedztwa, co sprawia że ma liczne grono fanek. Zresztą media coraz częściej nazywają go idolem nastolatek. (Wszystkie zainteresowane z przykrością informujemy, że jest już niestety zajęty). Muzyk ma też grono przeciwników zarzucających mu, że gra pod publiczkę i „robi reggae dla ubogich”. On jednak nie przejmuje się krytyką i robi swoje. mw

ONS
Newsy
Kamil Bednarek podbija Wielką Brytanię
Swoim głosem zachwycił m.in. Kelly Rowland

To dopiero sukces! Jak poinformował Kuba Wojewódzki w swoim programie, Kamil Bednarek który w Polsce osiągnął już chyba wszystko, oprócz przygotowywania się do wielkiego finału "Bitwy na głosy", zakwalifikował się do ścisłych rozgrywek BRYTYJSKIEGO "X-Factor" . Pierwsze castingi okazały się sukcesem i finalista "Mam talent!" awansował do dalszego etapu zyskując spore uznanie m.in. Kelly Rowland i Gary'ego Barlowa. Najwyraźniej Kamil uznał, że chciałby zaistnieć także poza granicami Polski. W naszym kraju branża muzyczna od lat stoi w miejscu i nie zapowiada się żeby w tej kwestii miało się coś zmienić. Chociaż wiele gwiazd deklaruje chęć zabłyśnięcia na zachodzie, zazwyczaj kończy się to graniem dla polonii. Bednarek zamiast teoretyzować przeszedł do realizacji marzeń ibiorąc los w swoje ręce. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to już wkrótce powalczy o występ w ścisłym finale, który ogląda kilkanaście milionów Brytyjczyków. Lepszej promocji siebie chyba nie można sobie wymarzyć? Trzymamy kciuki! Polacy w Anglii: głosujcie na Bednarka!

ONS
Newsy
Kamil Bednarek WYGRAŁ Bitwę na głosy!
Dostał zaledwie 2% głosów więcej

To było do przewidzenia. Drugą edycję "Bitwy na głosy" wygrał Kamil Bednarek i jego drużyna z Brzegu . W finałowym starciu przegrał Ryszard Rynkowski, ale tylko formalnie, ponieważ gwiazdor dostał czek na 10 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany cel charytatywny. Kamil Bednarek oprócz głównej nagrody, 100 tysięcy złotych, będzie także bohaterem specjalnego wydania show za tydzień, w którzym przybliżona zostanie jego sylwetka. Podczas finałowego odcinka programu wystąpili wszyscy uczestnicy show. Pojawiła się także Edyta Górniak, której dzisiejszy występ stał pod znakiem zapytania ze względu na niespodziewany wypadek syna Allana. Zobacz: Syn Górniak w szpitalu! Kamil Bednarek zdecydował, że wygrane 100 tysięcy złotych zostaną przeznaczone na rzecz niepełnosprawnych sportowców. Przypomnijmy, że I edycję "Bitwy na głosy" wygrał Piotr Kupicha.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner