Jak informuje "Fakt" Kacper Kuszewski, aktor "M jak miłość" będzie nowym jurorem w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor wygrał wygrał ósmą edycję programu TTBZ i Bartek Kasprzykowski, który zrezygnował show od razu wytypował go na swojego godnego następcę. Po pierwszej edycji, miejsce przy stole jury zajęła Kasia Skrzynecka.

Reklama

– W „Twoja twarz brzmi znajomo” to już taka mała tradycja, że fotel jurora zajmuje ktoś, kto świetnie sprawdził się w programie. Tak samo było wcześniej z Bartkiem. A Kacper oczarował przecież wszystkich – powiedziała "Faktowi" osoba z produkcji show. Kasprzykowski w 2015 roku wygrał czwartą edycję programu i od tamtej pory zasiadał w jury.

Bartek Kasprzykowski odchodzi z TTBZ

Bartek Kasprzykowski był jurorem w TTBZ od 2015 roku.

– Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę – powiedział w Super Expressie Kasprzykowski o koledze po fachu.

Bartek Kasprzykowski rezygnuje z show, ponieważ więcej chciałby pracować jako aktor. I na tym chce skupić swoją całą uwagę.

Czy Kacper będzie dobrym nowym jurorem w 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przekonamy się już wiosną!

Zobacz także

Zobacz także: Kasprzykowski zdradza kulisy TTBZ: "Kuszewski budził kontrowersje. Nie był faworytem"

Kacper Kuszewski wygrał poprzednią edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po raz pierwszy będzie jurorem w jakimś show.

ONS/Materiały prasowe

Kasprzykowski rezygnuje po dwóch latach bycia jurorem.

Instagram

Reklama

Kuszewski od 18 lat gra Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Wygrał jedną z edycji "Tańca z gwiazdami", nagrał płytę z zespołem 'Leszcze", a teraz będzie jurorem w "TTBZ".

Reklama
Reklama
Reklama