Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów kultowej serii o miłości Edwarda i Belli! Stephenie Meyer , autorka sagi "Zmierzch" właśnie zapowiedziała, że już w sierpniu w księgarniach pojawi się nowa część serii powieści pt.: "Midnight sun". Pisarka kilka lat temu porzuciła pracę nad książką, kiedy część utworu wyciekła i pojawiła się w internecie. Dlaczego zdecydowała się jednak do niej wrócić? Czy możemy liczyć na ekranizację? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

Zobacz także: Jak uważnie oglądałaś film "365 dni"?! Rozwiąż nasz gorący QUIZ!

Powraca kultowy "Zmierzch"! Nowa część już w sierpniu!

Stephenie Meyer to jedna z najlepiej sprzedających się pisarek na świecie. Oczywiście najwięcej czytelników zgromadziła jej kultowa saga "Zmierzchu", która przez 91 tygodni znajdowała się na liście bestsellerów "New York Timesa". Ekranizacja jej książek także była wielkim hitem. Teraz po latach pisarka zdecydowała się na kontynuację tej kultowej serii.

Już 4 sierpnia na półkach w księgarniach pojawi się "Midnight sun". Stephenie Meyer planowała ją wydać już kilka lat temu jednak porzuciła prace nad książką kiedy jej część wyciekła do internetu. Teraz jednak autorka bestsellerów postanowiła ją dokończyć i "Midnight sun" już za kilka miesięcy będzie dostępny w księgarniach.

Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu ogłaszam wydanie „Midnight Sun”, to już 4 sierpnia […]. To teraz szalony czas i nie byłam pewna, czy to właściwy moment na wydanie tej książki, ale niektórzy z was czekali już tak długo […]. Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę się z Wami nią podzielić - powiedziała Stephenie Meyer w swoim oświadczeniu.

Książka będzie przedstawiać historię miłości Edwarda i Belli tym razem z perspektywy wampira.

Zobacz także

Ta historia opowiedziana z perspektywy Edwarda nabiera nowego i zdecydowanie mrocznego charakteru. Spotkanie z piękną, tajemniczą Bellą jest zarówno najbardziej intrygującym, jak i niepokojącym wydarzeniem, jakiego doświadczył w swoim życiu wampir - cytuje słowa wydawcy książek Meyer, portal Onet.pl.

Czy w takim razie możemy liczyć na ekranizację książki? Na razie nic na ten temat nie wiadomo. Robert Pattinson przyznał jednak kilka lat temu, że byłby już zbyt stary, aby ponownie zagrać w roli Edwarda. Pozostaje nam w takim razie czekać na książkę! Przeczytacie nową powieść Stephenie Meyer?

East News

To właśnie ekranizacja kultowej sagi "Zmierzchu" przyniosła ogromną sławę Robertowi Pattinsonowi oraz Kristen Stewart.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama