Screen/Youtube TVP

TVP produkuje film "Nic się nie stało" o pedofilii wśród elit. Właśnie pojawił się zwiastun

Screen/Youtube TVP

W serwisie Youtube pojawił się zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego pt.: "Nic się nie stało". Dokument ma opowiadać o przemocy seksualnej, pedofilii i prostytucji w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu. Już niedługo film zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej. W zwiastunie zostały pokazane także zdjęcia znanych polskich gwiazd i celebrytów, którzy często gościli w sopockim lokalu. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Nowy film braci Sekielskich hitem w sieci! Nie uwierzycie, ile osób obejrzało już "Zabawę w chowanego"! 

"Nic się nie stało" - dokument Sylwestra Latkowskiego o pedofilii wśród polskich elit

W miniony weekend bracia Sekielscy opublikowali drugą część dokumentu dotyczącego pedofilii w polskim kościele pt.: "Zabawa w chowanego". W dniu premiery filmu braci Sekielskich pojawił się również zwiastun innego dokumentu, który także porusza temat pedofilii. "Nic się nie stało" będzie jednak filmem opowiadającym o przemocy seksualnej, pedofilii i prostytucji wśród polskiej elity. 

Przemoc seksualna, prostytucja i pedofilia - w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mroczne kulisy jego funkcjonowania ujawni Sylwester Latkowski w filmie dokumentalnym "Nic się nie stało". Już wkrótce pokaże go Telewizja Polska. Twórcy filmu prezentują kolejny już zwiastun - czytamy w opisie pod zwiastunem, który pojawił się na kanale TVP Info. 

Dokument będzie przedstawiał historię 14-letniej Anaid z Gdańska, która najprawdopodobniej została zgwałcona w słynnej Zatoce sztuki w Sopocie. Dziewczynka niedługo potem popełniła samobójstwo. W zwiastunie możemy zobaczyć między innymi wypowiedź Jacka Karnowskiego, prezydenta Sopotu oraz mamy skrzywdzonej Anaid, Joanny Skiby. W trailerze pokazano również zdjęcia znanych polskich gwiazd, które bywały w sopockiej Zatoce Sztuki.

Zobaczcie zwiastun filmu Sylwestra Latkowskiego pt.: "Nic się nie stało", który już niedługo pojawi się na antenie Telewizji Polskiej. 

Zwiastun trafił od sieci 16 maja, tego samego dnia, w którym odbyła się premiera filmu dotyczącego pedofilii w polskim kościele "Zabawa w chowanego", braci Sekielskich. 

East News

 

Więcej na temat TVP
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48