Dawid Podsiadło nagrał pierwszą piosenkę

Już jest pierwszy singiel zwycięzcy X-Factor

Dawid Podsiadło nagrał pierwszą piosenkę

Finaliści 2 edycji "X-Factor" nie próżnują. Ewelina Lisowska za kilka dni wyda debiutancką płytę, Marcin Spenner zaczął pojawiać się na salonach, a Dawid Podsiadło nagrał właśnie swój pierwszy singiel.

Zwycięzca "X-Factor" na Facebooku pochwalił się piosenką "Teraz i tu" nagraną w duecie z Tatianą Okupnik, która była opiekunką jego grupy w finałowych odcinkach. Utwór powstał w Londynie, specjalnie na finał tegorocznego cyklu campów Marcina Gortata, podczas którego rozegra się mistrzowskie starcie dwóch drużyn: Gortat Team vs. Wojsko Polskie.

Po przesłuchaniu, chyba nie mamy wątpliwości, że Dawid w pełni zasłużył na wygraną. Siła i barwa jego głosu robi ogromne wrażenie. Mamy tylko nadzieję, że na płytę Podsiadło nie będziemy czekać tak długo jak w przypadku innych finalistów show.

Zobacz: Tak Podsiadło wygrywał "X-Factor"

Myślicie, że skromny i sympatyczny Dawid przerwie złą passę uczestników obu edycji "X-Factor"? Posłuchajcie i oceńcie jego debiut:

Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13