Justyna Żyła w mocnym makijażu
Instagram

Justyna Żyła jest w nowym związku? Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami!

Justyna Żyła w mocnym makijażu
Instagram

Justyna Żyła po udziale w "Tańcu z gwiazdami" postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i skupiła się na dzieciach i prowadzeniu bloga kulinarnego. Od czasu do czasu znów staje się głośno o byłej żonie skoczka narciarskiego, głównie za sprawą Instagrama. Tak też było tym razem! Justyna Żyła, od czasu rozwodu z Piotrem Żyłą, rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale teraz postanowiła pochwalić się swoim szczęściem i opublikowała kilka filmików, które mogą świadczyć o tym, że w końcu znalazła nową miłość. Zobaczcie sami!

Justyna Żyła ma nowego chłopaka?

Na Instastories Justyna Żyła pochwaliła się wyjściem do restauracji i w opisie przyznała, że spędza czas „z najlepszym towarzystwem”. To zdjęcie nie wzbudziło jednak tak dużego zainteresowania, jak kolejne filmiki, które celebrytka zamieściła na Instagramie. Na jednym z nich trzyma się za rękę z tajemniczym mężczyzną, a w kolejnej relacji widzimy męską postać oznaczoną sercem. Czy to oznacza, że Justyna Żyła znalazła nową miłość? W końcu zdecydowała się pokazać romantyczne zdjęcia!

Głośny rozwód Justyny Żyły

Do tej pory o Justynie Żyle było głośno, głównie za sprawą jej byłego męża, Piotra Żyły. O ich głośnym rozstaniu pisały wszystkie media, a kontrowersyjne wpisy celebrytki, dotyczące małżeńskiej zdrady, dzieliły opinię publiczną. W 2018 roku para rozwiodła się i dogadała się ze sobą. Obecnie każde z nich ma swoje życie, a patrząc na najnowsze wpisy Justyny Żyły na Instagramie, być może przed nią nowy etap w życiu. 

Sami spójrzcie na te romantyczne zdjęcia!

 

Najpierw Justyna Żyła pochwaliła się, że spędza czas "z najlepszym towarzystwem".

Justyna  Żyła
Instagram

Potem pojawiły się zdjęcia z mężczyzną

Justyna  Żyła z mężczyzną na Instagramie
Instagram

 

 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44