Doda Justyna Steczkowska
East News

Justyna Steczkowska życzy Dodzie udanych wakacji i pokazuje swoje zdjęcie w tym samym kostiumie! 

Doda Justyna Steczkowska
East News

Justyna Steczkowska zaskoczyła swoich fanów, udostępniając w mediach społecznościowych zdjęcie Dody w seksownym kostiumie kąpielowym i życząc jej udanych wakacji. Przy okazji piosenkarka zdradziła, jak ostatnio spędza czas i jakie ma plany na ferie. Tylko spójrzcie na zdjęcia obu gwiazd w seksownych kostiumach kąpielowych. Która z nich wygląda lepiej?

Justyna Steczkowska pokazuje swoje zdjęcie w tym samym kostiumie, który ma Doda! 

Trzeba przyznać, że Justyna Steczkowska potrafi zaskoczyć! Wokalistka życzy Dodzie udanych wakacji i przy okazji pokazuje swoje zdjęcie z zeszłego roku w takim samym kostiumie kąpielowym! Zdradziła też, że jej dni w ostatnim czasie mijają na pomocy dzieciom przy nauce zdalnej i sama chętnie przeniosłaby się w jakieś słoneczne miejsce:

No proszę 😍 Udanych wakacji Doda 🙂 Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu ✴️ Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje online 😀 po 6 godzin dziennie (podstawówka, potem szkoła muzyczna). Czekam z utęsknieniem na ferie. Może uda się pojechać gdzieś, gdzie nie ma Wi-Fi, za to jest słońce 😍😍😍 Czego Wam i sobie życzę 😍😍😍 Miłego weekendu! - napisała w mediach społecznościowych Justyna Steczkowska.

Fani artystki są mocno zdziwieni udostępnionymi zdjęciami i nagraniami z udziałem Dody i podkreślają, że obie wyglądają świetnie, ale to Justyna jako mama trójki dzieci zachwyca w czarnymi bikini z wycięciami. Jak się okazuje Justyna Steczkowska nosiła je już w 2019 roku.

Nasza królowa Justynka była pierwsza 😃 W muzyce też zawsze przed innymi. 

Brawo za dystans 😍

Justyna była pierwsza, która miała ten strój haha 😂 i pomyśleć, że ona ma trójkę dzieci...😍

Tylko spójrzcie na te zdjęcia!

Zobacz także: QUIZ! 25 lat na scenie! Jak dobrze znasz utwory Justyny Steczkowskiej? Sprawdź!

No proszę 😍 Udanych wakacji Doda :) Chyba wszyscy marzymy teraz o słońcu ✴️ Póki co oświetla mnie ekran kompa i lekcje...

Opublikowany przez Justynę Steczkowską Sobota, 5 grudnia 2020

 

 

Doda
East News

 

 

Więcej na temat Doda Justyna Steczkowska
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17