Justyna Steczkowska z synem na zakupach
East News

Czwartkowy wieczór dla wielu gwiazd skończył się w tym samym miejscu - na urodzinach butiku Moliera2. Na imprezie zjawiła się cała plejada gwiazd, wśród których można było zobaczyć m.in. Julię Wieniawę, Martę Manowską, Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Kożuchowską, Małgorzatę Sochę, a także dawno niewidzianą i rzadko bywającą na imprezach - Justynę Steczkowską. Artystka nie pojawiła się jednak sama, bo u jej boku można było zobaczyć syna, Leona Myszkowskiego.

1/4
Justyna Steczkowska z synem Leonem na imprezie
East News

Doskonale wiemy, że trudno uwierzyć, by ten dorosły już mężczyzna był synem artystki - Justyna Steczkowska i Leon Myszkowski wyglądają niemal jak rodzeństwo! Leon Myszkowski wyrósł jak na drożdżach, ale nie ma w tym nic dziwnego, w końcu ma już 18 lat! Trzeba też przyznać, że staje się coraz bardziej podobny do ojca, Macieja. 

2/4
Justyna Steczkowska zabrała syna Leona na imprezę
East News

Na imprezie widać było, że Leon Myszkowski czuje się swobodnie, pozując do zdjęć z mamą. To oczywiście nie powinno nikogo dziwić, w końcu Leon od dziecka jest przyzwyczajony do medialnego zainteresowania, a i sam na swoim koncie ma sporo wystąpień.

 

3/4
Leon Myszkowski wydał książkę
East News

Przypomnijmy, że Leon Myszkowski wystąpił w show "Top Chef", pojawia się w "Dzień Dobry TVN", prowadzi swój program na Youtube, a jakby tego było mało, to gra na imprezach jako DJ i... wydał książkę.  Sporo osiągnięć, jak na tak młody wiek!

Więcej na temat Justyna Steczkowska