Justyna Steczkowska pokazała brzuch po porodzie

Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia tuż po narodzinach córki i te aktualne! "Widać na nim jak inne miałam ciało"

Justyna Steczkowska pokazała brzuch po porodzie

Justyna Steczkowska zaskoczyła fanów. Gwiazda pokazała sesyjne zdjęcie, zrobione pół roku po narodzinach córki. Fotografię z magazynu "Viva!" zestawiła z aktualnymi fotkami, które jak sama napisała, nie są zdjęciami, które "popieścił" grafik. Fani nie widzą jednak żadnej różnicy i zachwycają się sylwetką i formą gwiazdy!

Zacznij pracować na sylwetkę marzeń. Odzież i sprzęt do ćwiczeń kupisz taniej, mając do 4F kod rabatowy.

Justyna Steczkowska pokazała zdjęcia po narodzinach córki! Jak dba o sylwetkę? 

Justyna Steczkowska uznawana jest za jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd i trudno się z tym sprzeczać - od lat artystka zachwyca figurą i doskonałą formą. Justyna jest również matką trójki dzieci, najmłodsze z nich, córka Helena, przyszła na świat w 2014 roku. Artystka pół roku po zgodziła się na sesję zdjęciową w "Vivie!", gdzie pokazała płaski brzuch! Steczkowska zdradziła, że to wszystko zasługa regularnych ćwiczeń, które są dla niej... udręką!

Lubię to zdjęcie 😊 Pamiętam, że było zrobione pół roku po narodzinach Helenki. Widać na nim jak inne miałam ciało, 🙂 ale nie miało to dla mnie żadnego znaczenia, bo byłam tak szczęśliwa, że urodziłam córeczkę, że cała reszta była tylko dodatkiem 🙂 Potem zabrałam się za siebie i ćwiczę do dziś. Moje ciało jest mi wdzięczne (a ja mojemu ciału) pomimo tego, że każdy trening to udręka 😉😉😉 Zawsze szukam wymówki, żeby sobie odpuścić i nie jestem zbyt szczęśliwa jak na niego jadę, ale bardzo szczęśliwa i dumna jak z niego wracam. Dumna, że kolejny raz udało mi się dotrzymać słowa samej sobie i szczęśliwa, bo ruch wyzwala mnóstwo endorfin. Dlatego zachęcam Was do tego żebyście nie przestali się ruszać, ćwiczyć, biegać, spacerować, ćwiczyć jogę, dbać o swoje ciało i emocje.

 

 

Do postu Justyna Steczkowska dodała również fotki z wakacji, zrobione przez nią samą lub kogoś z rodziny, a więc zupełnie nie sesyjne:

P.S. Następne zdjęcia są z różnych wakacji, ale po kilku latach ćwiczeń. I nie jest zdjęciem z sesji, które "popieścił" grafik, 😉 tylko zwykłym selfie. 😍

Fani nie widzą różnicy i zachwycają się w komentarzach. Sama Natalia Kukulska dodała zabawny komentarz:

Ech... czyli to nie geny 

Wtórowała jej Ada Fijał:

Czyli 1 zdjęcie to jest ta słabsza forma?

Justyna Steczkowska zachwyca formą!

Justyna Steczkowska pokazała brzuch po porodzie

W zeszłym roku artystka skończyła 48 lat i świętowała 25-lecie na polskiej scenie, wydając m.in. singiel "Miej odwagę".

Justyna Steczkowska w finale The Voice of Poland
Jan Bogacz / TVP

 

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03