Justyna Steczkowska odcięła Leona od sieci
Facebook

Justyna Steczkowska odcięła Leona od internetu? Znamy prawdę!

Justyna Steczkowska odcięła Leona od sieci
Facebook

Syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, robi zawrotną karierę! Kiedy rozpoczął prowadzić swojego bloga kulinarnego w sieci, zainteresowały się nim stacje telewizyjne oraz wydawnictwa. Dostał propozycję wydania książki! Zobacz: Syn Justyny Steczkowskiej napisze książkę. 15-latek robi karierę!

Syn jednej z największych polskich gwiazd jest pod lupą od dłuższego czasu. Leon często zaskakiwał na swoim Facebooku, wywoływał też mnóstwo kontrowersji swoimi wypowiedziami, z których musiał się później tłumaczyć.
Zobacz: Zdjęcie Myszkowskiego wywołało burzę w sieci. Syn Steczkowskiej przeprasza!

Leon stanął również w obronie swojej mamy, gdy ta miała konflikt z Edytą Górniak, twierdząc, że prawdziwą diwą jest Justyna. Takie wybryki ponoć  nie spodobały się wokalistce. Jak donosi "Fakt" 15-latek otrzymał szlaban na Internet! A Steczkowska urządziła mu prawdziwą awanturę, ponieważ nie wyciągał wniosków z jej poprzednich uwag.

Diwa nie zamierza tym razem komentować rewelacji tabloidu, tak jak zrobiła to niedawno. Zobacz: „Nie mam haluksów i chorego kręgosłupa” Justyna Steczkowska wydała oświadczenie! O co chodzi?

Z naszego jednak źródła wynika jednak, że to nieprawda, że Justyna odcięła Leonowi dostęp do sieci, zabrała kieszonkowe i zrobiła awanturę.

To dobrze, bo jak Leon publikowałby wpisy na blogu :) 

Leon Myszkowski

 

Justyna Steczkowska urodziny 2015

                

Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22