Justyna Steczkowska przekazała 40 tysięcy złotych na rzecz fundacji Anny Dymnej
TYLKO U NAS!

Po zamknięciu Playboya Justyna Steczkowska wspomina swoją okładkę! Nigdy potem nie zrobiono takiej sesji...

Justyna Steczkowska ostro o rozbieranych zdjęciach do Playboya

Justyna Steczkowska ma nie tylko wielki talent, ale także silną osobowość. W wywiadzie dla „Party”, komentuje niedawne zamknięcie polskiego wydania „Playboya”. Co dzisiaj myśli o rozbieranych zdjęciach w piśmie dla panów?

Mam nadzieję, że epoka, w której mężczyźni u władzy dla zysku i zabawy wykorzystywali kobiety, bezpowrotnie minęła. Jest w nas olbrzymia siła, radość życia, miłość, empatia, wewnętrzne piękno, ogromne spektrum emocji. Nie jesteśmy przecież tylko ponętnym ciałem - powiedziała Justyna w rozmowie z „Party”.

Dlaczego kiedyś sama zdecydowała się na okładkę w Playboyu?

Zrobiłam tę okładkę w stu procentach na moich warunkach. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym być naga na rozkładówce Playboya. Udzieliłam im wywiadu, bo to była gazeta, która w sposób odważny rozmawiała z ludźmi o ich życiu i pracy. Pokazywanie nagości w  Playboy'owski  sposób było zawsze sprzeczne z tym, co czuję i opowiadam przez swoją muzykę. Dlatego nie była to rozbierana sesja. Jedyną nagością były moje nagie plecy (śmiech), czyli wszytko wbrew Playboywi. Nigdy potem nie zrobiono już tak „ ubranej sesji ” ( śmiech ) - wspomina Justyna.

W wywiadzie Justyna ogłosiła też start swojego nowego projektu, który powstał dzięki 6-letniej córce Helenie.

To dzięki niej i dla niej stworzyłam autorską kolekcję dla dziewczynek, która już pod koniec tego roku będzie dostępna w butiku na Moliera 2 i na ich platformie internetowej. To unikatowe pojedyńcze egzemplarze z pięknymi koronkami i szytymi ręcznie ozdobami. Zawsze kiedy szukałam czegoś dla mojej córki widziałam w sklepach różne piękne rzeczy, ale w żadnej z nich nie widziałam mojej córki. Więc szyłam sukienki tylko dla niej. I tak, powoli, powstawała kolekcja. W dodatku ona mi w tym pomagała! Dwa projekty są jej autorstwa! Kolekcję nazwałam Anima by Justyna Steczkowska - ogłasza artystka.

Cały wywiad przeczytacie w nowym numerze „Party”.

W tym roku Justyna obchodzi 25-lecie kariery.

Justyna Steczkowska na koncertach w kreacjach Patrycji Kujawy

Justyna stworzyła kolekcję dla swojej córki.

Justyna Steczkowska z córką

 

Justyna Steczkowska w bordowym płaszczu pod studiem Pytania na śniadanie
Newsy
Stylowa Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie"! Zdradziła, czego nauczył się jej młodszy syn!
Stylowa Justyna Steczkowska w "Pytaniu na śniadanie"! Zdradziła, czego nauczył się jej młodszy syn!

Justyna Steczkowska pojawiła się dziś w studiu "Pytania na śniadanie", aby opowiedzieć m.in. o zbliżających się koncertach (m.in. serii koncertów świątecznych z Andrzejem Piasecznym czy Haliną Mlynkovą), ale również zbliżających się świętach Bożego Narodzenia i 25-leciu kariery artystycznej. A jak tego dnia prezentowała się największa diva polskiej sceny? Oczywiście bardzo stylowo! Zobaczcie sami. Zobacz także:  Kto zastąpi Margaret w "The Voice of Poland"? Pojawiły się pierwsze doniesienia!

Justyna Steczkowska z mężem
Newsy
Justyna Steczkowska pierwszy raz szczerze o rozstaniu z mężem! "Czujesz ból, oszołomienie, zagubienie..."
Justyna Steczkowska pierwszy raz szczerze o rozstaniu z mężem! "Czujesz ból, oszołomienie, zagubienie..."

Ponad 2 lata temu Justyna Steczkowska ogłosiła na Facebooku separację ze swoim mężem, Maciejem Myszkowskim. Po 17 latach małżeństwa para postanowiła zrobić sobie przerwę i zastanowić się, jak ma wyglądać ich życie. Choć już ponad rok temu wiadomo było, że artystka i projektant wrócili do siebie, to dopiero teraz artystka zdradziła, co tak naprawdę się wydarzyło. Justyna Steczkowska szczerze o kryzysie w małżeństwie Justyna Steczkowska udzieliła obszernego wywiadu w magazynie VIVA!, m.in. z okazji zbliżającego się jubileuszu 25-lecia na polskiej scenie muzycznej. Diwa w szczerej rozmowie nie bała poruszyć się tematu separacji z mężem: Gdy coś, co jest fundamentem twojego świata, nagle zaczyna pękać, czujesz ból, oszołomienie, zagubienie... Ale trzeba brać pod uwagę, że małżeństwo, partnerstwo, w ogóle życie z drugim człowiekiem nie jest tylko wielką sielanką. Wszyscy to znamy. To jest droga dwojga ludzi, którzy całe życie wzajemnie się uczą i dowiadują czegoś o sobie. Dojrzewają i na każdym etapie życia towarzyszą im inne emocje. W końcu przychodzi czas, w którym zadają sobie pytanie – czy mają coś jeszcze do zaoferowania sobie i światu razem. My, jak wiele innych małżeństw, musieliśmy odpowiedzieć sobie na to po 20 latach związku - zdradziła piosenkarka w VIVIE! Justyna zdementowała również plotki o tym, że opuściła dzieci na czas separacji z mężem: Nigdy nie mieszkaliśmy osobno. To jest stek medialnych bzdur, które musiałam wyprostować w sądzie, bo prostowanie plotek i tłumaczenie nic nie daje i jest upokarzające. Wszystkie te głupoty, jak to opuściłam swoje dzieci, wyszłam z domu z jedną walizka i wiele innych kłamstw na temat mój, mojego małżeństwa, ale też moich zawodowych spraw, zostały określone przez sąd jako zwykle kłamstwa. Do tej pory...

Justyna Steczkowska i Doda
East News
Newsy
Justyna Steczkowska wspomina konflikt z Dodą. "To była trudna, ale cenna lekcja"
Niedawno doszło do pojednania Justyny Steczkowskiej i Dody. Jak wspomina to pierwsza z nich? Zobaczcie, co nam zdradziła!

Tym konfliktem od lat żył cały polski show-biznes. Doda i Justyna Steczkowska były wrogami numer jeden. Podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", gdzie obie występowały, doszło do eskalacji tego konfliktu. Justyna Steczkowska niejednokrotnie wspominała, że słowa, które kierowała do niej Doda podczas show, bardzo ją raniły. Ostatnio doszło jednak między nimi do pojednania. Jak to wyglądało? Justyna Steczkowska opowiedziała o tej wyjątkowej chwili w rozmowie z magazynem "Party". Justyna Steczkowska opowiada o konflikcie z Dodą Justyna Steczkowska w rozmowie z "Party" zdradziła, że konflikt z Dodą wiele ją kosztował. Była to pierwsza tak poważna sytuacja w jej życiu. Pierwszą osobą, która spowodowała poważne zachwianie mojej równowagi, była Dorota Rabczewska. Na przykładzie tego, co się stało między mną a nią, nauczyłam się, że nie można w sobie nosić gniewu, żalu, pretensji, że trzeba każdego dnia pozwolić sercu patrzeć na świat jego oczami i nie obarczać go tak ciężkimi emocjami. To była trudna, ale cenna lekcja. Cieszę się, że spotkałyśmy się podczas koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, uścisnęłyśmy sobie dłonie i bez zbędnych emocji każda poszła robić swoje - zdradza Justyna Steczkowska.  Justyna Steczkowska o koncercie "Artyści przeciw nienawiści" Po tragedii, do której doszło na początku 2019 roku podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, Doda postanowiła zorganizować wyjątkowy koncert "Artyści przeciwko nienawiści". Piosenkarką wstrząsnęła bowiem historia zamordowanego na oczach milionów Polaków prezydenta Adamowicza. Tuż po tym, jak ogłosiła swój projekt, zaczęli zgłaszać się do niej znani artyści, którzy chcieli wziąć udział w koncercie. Co ciekawe, Doda przy...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner