Justyna Steczkowska o książce Agaty Steczkowskiej

Justyna Steczkowska PIERWSZY RAZ komentuje książkę Agaty o jej rodzinie: "To nie jest książka, którą ja pozwoliłabym..."

Justyna Steczkowska o książce Agaty Steczkowskiej

Pod koniec marca tego roku odbyła się premiera książki Agaty Steczkowskiej  - „Steczkowscy. Miłość wbrew regule”, w której siostra Justyny opowiedziała o relacjach rodzinnych i miłości jej rodziców - Danuty i Stanisława Steczkowskich. W książce nie zabrakło kontrowersyjnych wyznań m.in. na temat przeszłości ojca sióstr, który był księdzem:

Tylko ja urodziłam się jako dziecko księdza. Moje rodzeństwo już nie. Dlatego to jest moja opowieść - pisała Agata Steczkowska w książce. 

Zobacz: „Jestem dzieckiem księdza’’! Poruszająca rozmowa z Agatą Steczkowską

Na oficjalnej premierze książki nie pojawiła się żadna z sióstr. A wszyscy zastanawiali się, jak książkę i jej odbiór przyjmie Justyna Steczkowska.

Justyna Steczkowska o książce Agaty

Gwiazda długo nie zabierała głosu w sprawie. W programie „Gwiazdy Cejrowskiego” postanowiła  krótko skomentować zamieszanie wokół siostry i jej dzieła:

Nie będę tego komentować, bo to nie jest książka, którą ja pozwoliłabym sobie napisać. To nie jest moja historia, tylko moich rodziców i to powinna być książka napisana przez nich. Albo przynajmniej podpisana przez nich. Ja tej książki nie napisałam… Ale mojej siostrze życzę szczęścia i powodzenia, bez względu na to, co robi jak postępuje.

Justyna opowiedziała również o relacjach z rodzeństwem. 

Nie wszystko złoto, co się świeci. Z moim rodzeństwem mam bardzo różne kontakty – lepsze, gorsze. Nas jest dziewięcioro, w związku z tym nie można wymagać od nas, że będziemy dla siebie idealni, bo nie jesteśmy. Ale najważniejsze jest to, że staramy się szanować swoje odrębności. Jeśli ktoś twierdził, że jesteśmy świętą rodziną, to kłamał. Ja też tak nigdy nie twierdziłam - mówiła Steczkowska. 

Zobacz także: Justyna Steczkowska wróci do "The Voice of Poland"?! Jest oficjalny komentarz!

Agata Steczkowska wydała niedawno książkę. 

Agata Steczkowska na premierze swojej książki

Justyna Steczkowska skomentowała książkę siostry. 

Justyna Steczkowska o książce Agaty Steczkowskiej

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43