Justyna Steczkowska nie zapłaci kary za spóźnienie

TYLKO U NAS: Justyna Steczkowska jednak nie zapłaci 50 tys. złotych kary za spóźnienie na koncert!

Justyna Steczkowska nie zapłaci kary za spóźnienie

Justyna Steczkowska nie zapłaci 50 tys. złotych kary za spóźnienie na koncert Jose Carerrasa. Diwa miała wystąpić na koncercie słynnego tenora 20 grudnia w Krakowie. Niestety, ze względu na złą pogodę wokalistka nie mogła przylecieć na miejsce na czas. Nie pomógł nawet wynajęty dla niej helikopter. W eskorcie policji dotarła na koncert już po jego zakończeniu:

Kraków nie przyjmował wczoraj żadnych lotów przez gęste mgły. Musieliśmy lądować w Katowicach. 😢 Dojechaliśmy w eskorcie policji do Krakowa, ale było niestety po koncercie. José Carreras zachował się z wielką klasą! Poczekał, aż dojadę... Złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i powiedział, że zaprasza mnie na następny koncert oraz żebym się niczym nie martwiła, bo najważniejsze, że dojechałam cała i zdrowa. Byłam wzruszona.. - napisała na swoim Facebooku wokalistka, która tego samego dnia grała koncert w Toruniu.

Justyna Steczkowska nie zapłaci kary za spóźnienie!

Dziś w mediach pojawiły się spekulacje, że za spóźnienie na koncert Jose Carrerasa Justyna Steczkowska będzie musiała zapłacić karę wynoszącą 50 tys. złotych, jeżeli zażyczy sobie tego organizator. Czy jest to prawda? Postanowiliśmy skontaktować się z Łukaszem Wojtanowskim, menedżerem diwy, która zaprzecza takim informacjom:

To kompletna bzdura. W każdej umowie koncertowej w Polsce i na świecie jest zapis, który mówi o tym, że może nie dojść do wykonania umowy na skutek siły wyższej. W przypadku niedzielnego koncertu były to bardzo złe warunki atmosferyczne. Dlatego Justyna żadnej kary nie będzie musiała płacić, tym bardziej, że zarówno organizatorzy koncertu, jak i sam Jose Carreras stwierdzili, że bezpieczeństwo artysty jest zawsze na pierwszym miejscu - mówi agent gwiazdy.

Może uda się następnym razem? Tymczasem fani Justyny mogą ją oglądać podczas cygańskich koncertów w ramach promocji płyty "I na co mi to było". Steczkowska pojawi się również na Sylwestrze TVN, gdzie jest jedną z największych gwiazd.

 

Zobacz także: Trasa koncertowa Justyny Steczkowskiej sukcesem! Na scenie pojawiła się bardzo znana aktorka

 

Justyna Steczkowska nie zapłaci kary za spóźnienie

Justyna Steczkowska w czerwonych spodniach, białej bluzce i marynarce w biżuteryjne ozdoby

Justyna Steczkowska szykuje się do koncertu Sylwestrowego

Justyna w czerwonej błyszczącej sukience i czarnych botkach
ons.pl

Justyna Steczkowska zaprasza na koncerty w ramach cygańskiej trasy z orkiestrą!

Justyna Steczkowska na koncercie w Krakowie

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59