Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich
Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani
Zazdrościmy!
1/4
Urodziny Ani i Roberta Lewandowskich - urodziny Ani

Na urodzinowej imprezie Anny i Roberta Lewandowskich zaśpiewała jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej! W miniony weekend sportowa para świętowała swoje 30. urodziny. Trenerka i piłkarz zorganizowali imprezę w Warszawie, gdzie zjawili się ich przyjaciele ze świata show-biznesu i sportu. Jak już wiemy wśród gości znaleźli się m.in. Paulina Sykut, Martyna Wojciechowska, Cezary Pazura czy Kuba Wojewódzki. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły imprezy! 

O tym, jak wyglądały urodziny Ani i Roberta Lewandowskich zdradził Mateusz Borek! Zobaczcie, co powiedział!

 

Zobacz także: Choć Anna Lewandowska będzie obchodzić 30. urodziny dopiero we wrześniu, to już teraz dostała nietypowy prezent!

2/4
Justyna Steczkowska na spacerze w sukni z rozcięciami

Okazuje się, że na urodzinowej imprezie Ani i Roberta zaśpiewała Justyna Steczkowska! Ale nie tylko ona. Mateusz Borek w programie "Misja Futbol" zdradził, kto jeszcze zagrał na urodzinach! 

Dwie rzeczy mnie zachwyciły na tych urodzinach, oprócz zdrowego tortu- mówił Mateusz Borek. Niesamowita niespodzianka, bo zaśpiewała Justyna Steczkowska, natomiast później fantastyczny koncert ze swoją orkiestrą symfoniczną dał Radzimir Dębski.

Co jeszcze zdradził Mateusz Borek, który również bawił się na urodzinach Ani i Roberta? Jaką prośbę mieli do swoich gości? 

3/4
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich

Dziennikarz sportowy w programie "Misja Futbol" przyznał, że Robert i Ania mieli prośbę do swoich gości. Jaka? Chodziło o prezenty!

Robert  i Ania nie chcieli żeby nagłaśniać całej tej historii związanej z  zamiennikiem prezentów, też na zaproszeniu była taka adnotacja, że jest prośba, że tym nie epatować, żeby się tym nie chwalić. 

Mateusz Borek przyznał również, że na imprezie pojawił się Pini Zahavi- menadżer Roberta. Agent piłkarza przyleciał na urodziny "Lewego" z całą swoją rodziną. 

 

Zobacz także: Wzruszające życzenia dla Roberta od Ani z okazji 30. urodzin! Tak pięknie jeszcze o nim nie napisała

Mateusz Borek zdradził szczegóły imprezy Anny i Roberta Lewandowskich.

Mateusz Borek
ONS
ONS

4/4
Nowe zdjęcia z urodzin Lewandowskich