Justyna Majkowska będzie gościem specjalnym jubileuszu 25-lecia "Ich Troje". Michał Wiśniewski, a przede wszystkim fani kultowej grupy nie wyobrażaliby sobie tego wydarzenia bez niej. Jak dziś wygląda 45-letnia gwiazda? Znana z krótkich włosów piosenkarka wygląda teraz zupełnie inaczej niż za czasów świetności zespołu!

Reklama

Justyna Majkowska z "Ich Troje" na nowych zdjęciach w 2022 roku

Justyna Majkowska była wokalistką w "Ich Troje" w latach 2001-2003, kiedy zespół Michała Wiśniewskiego odnosił największe sukcesy - ich płyty sprzedawały się w milionowych nakładach, zdobywali dziesiątki muzycznych nagród, nie schodzili z okładek magazynów! Będąc u szczytu popularności Justyna postanowiła odejść z grupy. Na lata zniknęła z show-biznesu, poświęciła się pracy z dziećmi z autyzmem, sama została matki trójki pociech. Nie zrezygnowała jednak z muzyki! Wydawała dwa solowe albumy, zaś w 2020 roku ponownie połączyła siły z Michałem Wiśniewskim, nagrywając nową wersję ich wielkiego hitu "Wypijmy za to". Wiosną 2022 roku Justyna znów ogłosiła swój muzyczny powrót. Teraz ponownie zaśpiewa w zespole "Ich Troje", a to wszystko za sprawą jubileuszu 25-lecia "Ich Troje", który emitowany będzie na Polsacie. Co słychać u Justyny Majkowskiej?

AKPA

Justyna Majkowska jest ciągle aktywna na swoim Facebooku! To właśnie tam wiosną 2022 poinformowała fanów, że wchodzi do studia, by wraz z Piotrem Cajdlerem pracować nad nowymi piosenkami. Kilka dni temu poinformowała, że pracuje właśnie nad nowym teledyskiem:

Maciej Stawski ???? najfajowszy operator we wszechświecie. Piotr Cajdler????radosny pomysłodawca. Dzięki chłopaki! Na planie nowego obrazu do piosenki ❤️

Przy okazji opublikowała kilka swoich nowych zdjęć. Justyna może pochwalić się długimi włosami! Poznalibyście Justynę? Jesteście ciekawi jej występu podczas jubileuszu 25-lecia "Ich Troje"? To będzie prawdziwy powrót do przeszłości!

Zobacz także: Totalna metamorfoza wokalisty "Ich Troje"! Fani nie mogli uwierzyć własnym oczom: "A kto to ten pan"?

Zobacz także

Facebook

Słuchacie jeszcze Justyny? A może wracacie częściej do starych hitów "Ich Troje"?

Reklama

Justyna Majkowska w 2002 roku na festiwalu w Opolu!

East News
Reklama
Reklama
Reklama