Mija rok od śmierci Kacpra Tekielego. W tym dniu nie mogło zabraknąć poruszającego wspomnienia od jego żony, Justyny Kowalczyk. Na jej instagramowym profilu pojawił się wzruszający post, który dosłownie wyciska łzy.

Reklama
Był najlepszym Człowiekiem, jakiego w życiu poznałam
- pisze Justyna Kowalczyk

Pierwsza rocznica śmierci Kacpra Tekielego. Poruszający wpis Justyny Kowalczyk

Kacper Tekieli był jednym z najpopularniejszych polskich wspinaczy, a prywatnie mężem Justyny Kowalczyk. Para wzięła ślub w 2020 roku, a rok później doczekała się synka Hugo. Niestety, ich rodzinne szczęście przerwała tragedia, która wydarzyła się 17 maja 2023 roku. Kacper Tekieli w ramach swojego planu zdobycia wszystkich czterotysięczników w Alpach podjął atak na szczyt Jungfrau w Szwajcarii, ale niestety podczas zejścia spadł wraz z lawiną w Stechelbergu. Jego zwłoki zostały odnalezione następnego dnia rano.

Kacper Tekieli grób
Instagram/Kacper Tekieli

Dziś mija rok od tego tragicznego wydarzenia. Justyna Kowalczyk często wspominała swojego męża w instagramowych wpisach - dziś również nie zabrakło poruszającego postu na jej profilu.

Rok temu, 17.05.2023, zginął mój Mąż Kacper. Filozof. Alpinista. Taternik. Siłacz. Buntownik. Wrażliwiec. Obrońca zwierząt. Apostata. Esteta. Koneser. Kot. Świat, jaki zastałam po Kacpra śmierci i pustka, której w żadnej mierze wypełnić nie potrafię, utwierdzają mnie w przekonaniu, że był najlepszym Człowiekiem, jakiego w życiu poznałam.
- napisała Justyna Kowalczyk

Justyna Kowalczyk zamieściła również archiwalne zdjęcie z mężem. Byli tacy szczęśliwi i zakochani... Niestety, ich rodzinne szczęście przerwał tragiczny wypadek.

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli
Instagram/Justyna Kowalczyk

Wciąż naprawdę trudno uwierzyć, że Kacpra Tekielego nie ma już z nami...

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Justyna Kowalczyk tuż przed rocznicą śmierci męża pokazała wyjątkowe zdjęcie

Kacper tekieli z Justyną Kowalczyk i Hugo
Instagram/ justyna.kowalczyk.tekieli
Reklama
Reklama
Reklama