East News

Kryzys u Justina i Hailey Bieber? To jedno zdjęcie mówi wszystko!

East News

Ostatnio fani Justina i Hailey Bieber mają powody do niepokoju. Para przestała pokazywać na Instagramie wspólne zdjęcia i nagrania na Instastories. Coś, co było codziennością, nagle przestało w ogóle istnieć! Wobec tego, że od miesięcy mówi się o kryzysie w związku pary, fakt ten wywołał nową lawinę plotek o rozstaniu Bieberów! Najwyraźniej Justin i Hailey są na bieżąco i postanowili odnieść się do informacji w dobrze znany sobie sposób - za komentarz posłużyło tylko jedno zdjęcie. Zobaczcie je poniżej!

Justin i Hailey przechodzą kryzys?

Nie da się ukryć, że relacja Justina Biebera z modelką Hailey Baldwin od początku budzi ogromne emocje. Para związała się latem minionego roku i już po 3 miesiącach związku zaręczyła się ze sobą, a już we wrześniu powiedziała "tak" w urzędzie stanu cywilnego w Nowym Jorku! Fani byli w szoku, że po latach burzliwego związku z Seleną Gomez, Justin Bieber tak nagle i niespodziewanie wziął ślub z Hailey, dlatego nie wierzyli - i do tej pory niektórzy nie wierzą - w szczerość uczucia między nimi. 

Tymczasem Justin i Hailey nic sobie z tego nie robią. Justin czasem wybucha na Instagramie i dosadnie odpowiada fanom, co sądzi o krytyce jego małżeństwa czy sugestiach, że wciąż kocha Selenę, ale zdarza się to wyjątkowo rzadko. Teraz z kolei Hailey postanowiła po raz kolejny rozwiać wszelkie wątpliwości i udowodnić, że jej małżeństwo ma się świetnie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała bowiem romantyczne zdjęcie namiętnego pocałunku jej i Justina. 

Fotografia zdobyła aż 1,5 miliona polubień w jeden dzień! Cieszycie się, że związek Justina i Hailey ma się dobrze?

 

To zdjęcie zachwyciło fanów Justina i Hailey

Hailey Bieber, Justin Bieber całują się
Instagram

Justin i Hailey wciąż są w sobie zakochani

Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09