Justin Bieber, Hailey Bieber pokłócili się w Nowym Jorku
East News

Justin Bieber chce ratować swoje małżeństwo z Hailey?! Ma na to tylko jeden sposób

Justin Bieber, Hailey Bieber pokłócili się w Nowym Jorku
East News

Ślub Justina Biebera z modelką Hailey Baldwin był jednym z najbardziej zaskakujących wydarzeń w show-biznesie w minionym roku. Nikt się nie spodziewał bowiem, że muzyk, który latami tworzył burzliwą relację z Seleną Gomez nagle zechce się ustatkować i to z całkiem inną kobietą. Od początku więc niewiele osób wróżyło szczęście w małżeństwie Justina i Hailey. Tym bardziej że para bardzo szybko zaczęła zmagać się z kolejnymi kryzysami. Ponoć teraz muzyk i modelka walczą z kolejnym, ale Justin ma już pomysł, jak go pokonać!

Justin Bieber chce pokonać kryzys w małżeństwie

Mimo że Justin i Hailey przyjaźnili się zanim stali się parą i zdecydowali się na ślub, to jednak nawet dla nich małżeństwo stało się wyjątkowo trudną lekcją. Wszystko zaczęło się, gdy Justin dowiedział się o problemach byłej dziewczyny Seleny, która trafiła do szpitala psychiatrycznego z załamaniem nerwowym. On sam wtedy całkowicie się załamał. Potem otwarcie przyznał się do uzależnienia od leków i seksu. Dodatkowo jego relacji z Hailey nie poprawia fakt, że oboje mają bardzo trudne charaktery i walczą o swoje, nie potrafiąc ustąpić drugiej osobie. 

Teraz jednak Justin Bieber wpadł na pomysł, w jaki sposób naprawić swój związek z żoną. Muzyk planuje bowiem... wziąć z nią drugi ślub! Teraz Justin pragnie zorganizować ceremonię w kościele oraz wesele, co było planowane już od dawna, ale przez ciągle problemy pary, nieustannie przekładane. Podobno Justin wybrał już termin - jego drugi ślub z Hailey miałby się odbyć we wrześniu 2019 roku, czyli rok po ślubie w urzędzie stanu cywilnego. Myślicie, że tym razem ceremonia dojdzie do skutku? 

 

Ostatnio ciągle mówi się o kolejnych kryzysach w związku Justina i Hailey

Hailey Bieber i Justin Bieber
East News

Takie zdjęcia pary to teraz rzadkość!

Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09