Hailey z Justinem Bieberem na zakupach
East News

Jesienią ubiegłego roku Justin Bieber stanął na ślubnym kobiercu i powiedział "tak" Hailey Baldwin. Ślub pary zaskoczył wszystkich fanów i media. Gwiazdy spotykały się ze sobą dopiero od kilku miesięcy i Kanadyjczyk miał za sobą trudne rozstanie z Seleną Gomez. To jednak nie przeszkodziło zakochanym, aby w gronie bliskich osób wyznać sobie miłość od końca życia. Jak układa się w małżeństwie Bieberów? Od tego czasu minął już blisko rok, a o rozwodzie słychać rzadko, więc wychodzi na to, że wszystko między nimi w porządku! Modelka postanowiła nawet założyć własną firmę pod nazwiskiem swojego ukochanego. Ale jak informuje zagraniczna prasa, nie jest to wcale takie łatwe...

1/4
Biebery się przytulają

Gdy tylko Justin Bieber zaczął odnosić pierwsze sukcesy, osoby odpowiedzialne za jego karierę zablokowały w urzędzie możliwość posługiwania się danymi wokalisty. Tym samym jeśli ktokolwiek pragnął założyć firmę z nazwą "Bieber" był od razu odrzucany. To znana praktyka wśród światowych gwiazd, co ciekawe Beyonce zastrzegła imiona swoich dzieci jako znak towarowy jeszcze przed ich urodzeniem! 

Zobacz także: Selena Gomez wciąż tęskni za Justinem Bieberem? Zrobiła na Instagramie coś, co mówi wszystko o jej uczuciach!

2/4
Justin Bieber, Hailey Bieber pokłócili się w Nowym Jorku
East News

Więc gdy tylko Hailey Bieber pomyślała o stworzeniu własnej firmy zajmującej się kosmetykami szybko okazało się, że musi pomyśleć o innej nazwie. Modelka pragnęła nazwać biznes "Bieber Beauty", jednak prawa rynku okazały się bezwzględne nawet i dla ukochanej wokalisty.

3/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Justin mógłby oczywiście cofnąć zakaz posługiwania się jego nazwiskiem, jednak bardzo prawdopodobne jest to, że inni również zaczęliby korzystać z danych Kanadyjczyka. Poza tym proces w urzędzie trwa bardzo długo, a modelka marzy, aby jej kosmetyki były dostępne na rynku już teraz! Jak informuje zagraniczne prasa wokalista wspiera swoją żonę w biznesie, jednak co warto podkreślić, jego firma również nie ma w nazwie nazwiska "Bieber", więc Hailey musi zmienić nazwę. 

4/4
Hailey Baldwin
Mat. prasowe

Maciej jakieś pomysły na nazwę firmy dla Hailey? A może modelka powinna pozostać przy panieńskim nazwisku Baldwin? Piszcie w komentarzach!

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin