Selena Gomez
East News

Justin Bieber nie jest z Seleną Gomez już od kilku miesięcy, ale część fanów wciąż ma nadzieję, że para jeszcze do siebie wróci. Nic dziwnego - w końcu przez lata Justin i Selena nieustannie rozstawali się i znów wracali do siebie. Jednak ostatnie rozstanie pary, które miało miejsce latem 2018 roku, było ostateczne - chwilę później Justin związał się bowiem z Hailey Baldwin, oświadczył się jej, a zaledwie 3 miesiące później wziął z nią ślub. 

Mimo tego, miłośnicy "Jeleny" wciąż doszukują się wszelkich sygnałów, które mogą świadczyć o niegasnącym uczuciu Justina do Seleny i na odwrót. Dowodem miał być dla nich fakt, że wokalista mocno przeżył załamanie nerwowe Gomez oraz jej pobyt w szpitalu. Wtedy dużo mówiło się o kryzysie między Justinem a Hailey. Podejrzewano, że para rozstanie się, a Justin faktycznie znów zwiąże się z Seleną! Chwilę później wokalista otwarcie przyznał, że zawsze będzie kochać Selenę, ale to Hailey jest miłością jego życia i z nią chce założyć rodzinę.

Ale ostatnie doniesienia znów rzucają cień na jego relacje z żoną i dają nadzieję fanom Jeleny!

1/4
Justin Bieber oglądał występ Seleny
Instagram

Justin Bieber został przyłapany na gorącym uczynku! Wokalista pokazał na Instastories zrzut swojego ekranu. Chciał wyśmiać błąd w pisowni jego nazwiska, a przy okazji sam zaliczył niezłą wpadkę! Na screenie widać bowiem, że Justin... oglądał występ Seleny Gomez na festiwalu Coachella! Nie musimy chyba dodawać, jakie emocje to wywołało wśród jego fanów...

2/4
Selena Gomez i Justin Bieber razem, zakochani
EastNews

Justin Bieber został zalany falą komentarzy na temat oglądanego wideo. Artysta musiał się ostro tłumaczyć, dodał aż kilka komentarzy w tej sprawie. Justin Bieber podkreślił, że to był tylko przypadek i nie oglądał nagrania Seleny celowo. 

 

3/4
Justin Bieber smutny i poważny
EastNews

Justin Bieber naprawdę się wściekł! Wyjaśnił, że oglądał z Hailey swój występ z festiwalu, a wideo z występu Seleny Gomez włączyło się tuż po jego nagraniu. 

- Nie mam nic do ukrycia (...) Przestańcie tyle czytać i tworzyć coś z niczego. To nagranie miało być śmieszne i pokazywać, że oni [redakcja Daily Telegraph] powiedzieli, że wyszedłem z Hailey i napisali źle moje nazwisko. Pomysł, że celowo otworzyłem moją historię wyszukiwania i powiększyłem ją, żebyście mogli zobaczyć jej [Seleny] nazwisko jest szalony. To jest prawdziwe życie, prawdziwe emocje, przestańcie udawać, że cokolwiek wiecie. Idźcie do szkoły, czytajcie książki, skupcie się na swoim własnym życiu - napisał oburzony Justin Bieber.

4/4
East News

Przypomnijmy, że niedawno Justin musiał się tłumaczyć, gdy fani podejrzewali, że wziął ślub z Hailey, tylko po to, żeby zrobić na złość Selenie!

Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić. Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - pisał Justin Bieber.

Podejrzewaliście, że wokalista ma takie problemy z podejrzliwymi fanami?

Więcej na temat Justin Bieber Selena Gomez