Justin Bieber i Hailey Baldwin w Nowym Jorku Justin Bieber i Hailey Baldwin - dom w Kanadzie Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber i Hailey Baldwin w Nowym Jorku
East News
1/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin w Nowym Jorku
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin przeprowadzają się! Skończą się codzienne sesje na ulicach Nowego Jorku, spacery po Manhattanie... Młody piosenkarz i jego piękna narzeczona postanowili wyprowadzić się z USA i zamieszkać... na wsi! Para chce mieszkać z dala od miasta, paparazzich, fanów... Gdzie konkretnie zamieszkają? 

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zamieszkają w Kanadzie!

Justin Bieber postanowił wrócić do swojej ojczyzny czyli Kanady. Piosenkarz zawsze marzył o tym, żeby ze swoją ukochaną zamieszkać z dala od miasta. Początkowo był to wspólny plan jego i Seleny Gomez - piosenkarka również chciała zamieszkać na wsi. Jednak kilka miesięcy temu Justin po raz kolejny rozstał się z Seleną i zaraz związał z Hailey Baldwin. Teraz są już nawet zaręczeni i myślą o ślubie! O ile Selena dzielnie poradziła sobie z informacją o zaręczynach swojego ex, o tyle wściekła się, gdy usłyszała, że Bieber kupił ukochanej dom w Kanadzie. To było jej marzenie!

Jest zdruzgotana. Jeszcze niedawno myślała, że to ona i Justin osiądą gdzieś na wsi z dala od zgiełku Hollywood. To było jej marzenie. Pragnęła, by razem z Justinem założyć rodzinę gdzieś w dużym domu przy jeziorze, a teraz on robi to z kimś innym - to ją zabolało. To dla niej kolejny jasny sygnał, że Justin na poważnie myśli o swojej przyszłości z Hailey - donoszą znajomi Seleny.

Gdzie będą teraz mieszkać Justin Bieber i Hailey Baldwin? Zobacz kolejny slajd!

Zobacz: Tego nie wiecie o Selenie Gomez! Na jaw wyszło, co myśli o Justinie Bieberze i Hailey Baldwin!

2/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin - dom w Kanadzie
thestar

Justin Bieber kupił dom swojej ukochanej w kanadyjskim Ontario. Ten prezent kosztował go naprawdę sporo, bo aż 5 mln złotych! Warto jednak było zapłacić tyle pieniędzy za taką posiadłość...

Dom ma 836 metrów kwadratowych. W środku znajduje się m.in. pokój gier, pokój kinowy, kominki, siłownia, sześć łazienek i garaż dla trzech aut. Co na zewnątrz? Prywatne przejście do jeziora i tor do wyścigów konnych! 

Dlaczego przeprowadzka do Kanady to dla Hailey Baldwin bardzo duże poświęcenie?

Zobacz: Justin Bieber i Hailey Baldwin wracają od lekarza! Modelka jest w ciąży?

3/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Gdy kilka dni temu pojawiła się informacja, że Justin kupił dom w Kanadzie - nikt nie wiedział, czy para zamieszka tam na stałe czy będzie to tylko ich letnia posiadłość. Teraz jednak okazuje się, że Bieber chce się tam przeprowadzić na stałe, bo w Nowym Jorku czuje się przytłoczony i ma już serdecznie dosyć paparazzi. Jednak przeprowadzka do Kanady to dla Hailey Baldwin spore poświęcenie, bowiem jako modelka pracuje głównie w NY. Czy dla ukochanego zdecyduje się jednak na ten krok?

4/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Wszystko wskazuje na to, że Hailey Baldwin zamieszka z Justinem w Kanadzie. Stawiacie, że ile wytrzyma ;)?

Więcej na temat Justin Bieber domy gwiazd