East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin przechodzą kryzys? Takie plotki krążą w mediach już od dłuższego czasu. Podobno para nie może dojść do porozumienia między innymi przez chorobę Justina Biebera, a także jego słabość do byłej dziewczyny. Jednak najnowsze zdjęcia podważają tę teorię. Justin i Hailey zostali bowiem przyłapani na randce. Wyglądali na szczęśliwych i zrelaksowanych. Czyżby udało im się pokonać kryzys? Oceńcie sami!

1/3
Justin Bieber i Hailey Bieber przechodzą kryzys?
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin pokonali kryzys?

Co jakiś czas w mediach pojawiają się niepokojące wieści na temat małżeństwa Justina Biebera i Hailey Baldwin. Piosenkarz od lat zmaga się z depresją, która wpływa na ich wspólne życie. W dodatku cieniem na ich związku wciąż kładzie się skomplikowana relacja Justina Biebera i Seleny Gomez. Niektórzy twierdzą, że wokalista wciąż ma słabość do swojej byłej dziewczyny i potajemnie utrzymuje z nią kontakt.

Zobacz także: Hailey Bieber jest wściekła na Selenę Gomez i Justina Biebera! Nie uwierzycie, co zrobił wokalista!

Wygląda jednak na to, że jak na razie między Bieberami trwa sielanka. Oboje zostali bowiem przyłapani na randce w Hollywood! 

2/3
Justin Bieber i Hailey Bieber zażegnali kryzys?
East News

Justin Bieber i Hailey Baldwin wybrali się razem na smoothie. Usiedli w jednej z knajpek i zachowywali się jak zakochani w sobie nastolatkowie. Śmiali się, patrzyli sobie w oczy... Między nimi już dawno nie było tak dobrze! Być może Justin raz na zawsze zerwał kontakt z Seleną Gomez, która układa sobie życie na nowo...

3/3
Justin Bieber i Hailey Bieber na randce
East News

Selena Gomez widziana była ostatnio w Cannes, gdzie promowała nowy film ze swoim udziałem. Co ciekawe, na krok nie odstępował jej Bill Murray. Pojawiły się nawet plotki, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Selena Gomez wyśmiała ten pomysł pisząc, że... bierze ze starszym od siebie o ponad 40 lat aktorem ślub.

Czyżby nowe, szczęśliwe życie artystki sprawiło, że i Justin Bieber postanowił skupić się na swoich sprawach?

 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber