Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Jurek Owsiak zdradził, skąd wziął się pomysł na zbiórkę dla dzieci! Tak narodził się WOŚP!

Jurek Owsiak wyjawił nam, kiedy i jak narodził się pomysł na zbiórkę dla dzieci!

Jurek Owsiak niezmiennie od 28 lat prowadzi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dzięki jego zaangażowaniu wiele szpitali w całym kraju zostało zaopatrzonych w najlepsze sprzęty medyczne, które pomagają w leczeniu, a przede wszystkim ratują życie w szczególności małych pacjentów. W jaki sposób narodził się w ogóle pomysł zbiórki na tak szeroką skalę? O tym wszystkim opowiedział nam sam Jurek Owsiak. Zobaczcie! 

Zobacz także: Łukasz Berezak w poruszającym wywiadzie: "Całymi dniami leżę w łóżku. Poddałem się. Przegrałem"

Wyobrażacie sobie styczeń bez finału WOŚP? My nie! Dlatego zawsze chętnie dołączamy się do tej pięknej akcji i trzymamy za nią kciuki do końca świata i jeden dzień dłużej! 

Viva
Viva

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jurek Owsiak WOŚP
East News
Newsy
Nie uwierzycie, w jaki sposób Jurek Owsiak rozpoczął WOŚP... Zobaczcie, jak wyglądał "I Finał" w 1992 roku!
Nie uwierzycie, w jaki sposób Jurek Owsiak rozpoczął WOŚP... Zobaczcie, jak wyglądał "I Finał" w 1992 roku!

  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy , której założycielem był Jerzy Owsiak , podczas 27 finałów uzbierała ponad miliard złotych. To dzięki tej kwocie polskie oddziały noworodkowe i neonatologiczne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do ratowania życia najmniejszych dzieci. Zobaczcie, jak WOŚP zmieniał się na przestrzeni lat. Pamiętacie, ile udało się zebrać podczas "I Finału"?  Obecnie ta akcja stała się częścią naszej kultury, a w pomoc angażuje się z roku na rok coraz więcej osób.    Niestety dramatyczne wydarzenie, które miało miejsce podczas 27. finału WOŚP w Gdańsku sprawiło, że Jurek Owsiak zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa fundacji. Śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, który zmarł na skutek ran odniesionych podczas ataku nożownika na scenie , bardzo dotknęła Owsiaka. Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jak tworzyła się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!   Zobacz:  Poruszające słowa Owsiaka dzień po rezygnacji: "Jestem w rozsypce"!   Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji prezesa WOŚP Jurek Owsiak z żoną Lidią

Julia Wieniawa w białym płaszczu wspiera WOŚP
Fleszstyle
Stylowa Julia Wieniawa wspiera WOŚP! Gwiazda poczuła wiosnę i odsłoniła brzuch. To jej najlepsza stylizacja?
Stylowa Julia Wieniawa wspiera WOŚP! Gwiazda poczuła wiosnę i odsłoniła brzuch. To jej najlepsza stylizacja?

Julia Wieniawa, jak miliony Polaków, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Z tej okazji gwiazda pojawiła się dziś w studiu Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć m.in. o tym, co przekazała na licytację. Dla jej fanów to wielka gratka, trzeba tylko wesprzeć finansowo fundację! Poznajcie szczegóły w naszej galerii i zobaczcie, jak dziś wyglądała gwiazda serialu "Zawsze warto". Nas po raz kolejny zachwyciła! Zobacz także:   Wiemy, ile Julia Wieniawa dostanie za odcinek "Tańca z Gwiazdami"? To rekordowa stawka!

Roksana Węgiel na scenie w Opolu
ONS.pl
Newsy
WOŚP 2020: Sukienka Roxie Węgiel jest hitem na licytacjach i idzie na rekord!
WOŚP 2020: Sukienka Roxie Węgiel jest hitem na licytacjach i idzie na rekord!

Roksana Węgiel bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2020. Na jednej z aukcji możecie znaleźć jej sukienkę, którą miała na sobie podczas pierwszego dnia 56. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu . Sukienka, którą możecie wylicytować, to biało-niebiesko-czerwona kreacja z czarnym paskiem. Sukienka ta jest dla Roksany bardzo wyjątkowa, wszystko ze względu na to, że piosenkarka wystąpiła w niej po raz pierwszy na deskach opolskiego amfiteatru. Aukcja cieszy się bardzo dużą popularnością - sukienkę licytuje już ponad 30 osób, a cena przekracza 5000 złotych. Mamy nadzieję, że jeszcze podskoczy! W końcu Roksana jest teraz topową gwiazdą! Osoba, która wylicytuje sukienkę, spotka się ze mną i odbierze ją osobiście - dodała Roksana Węgiel na nagraniu WOŚP. Zobacz także:  Tata Roksany Węgiel założył Instagram. Jego nazwa to... prawdziwy HIT! Roxie Węgiel bierze udział w WOŚP 2020. Sukienka, którą miała na sobie w Opolu rok temu, jest jednym z najpopularniejszych licytowanych przedmiotów na aukcjach WOŚP. Sukienka osiągnęła cenę prawie 5 tysięcy złotych, i cały czas rośnie! Weźmiecie udział w aukcji?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner