Córki Jurka Owsiaka

Jurka Owsiaka wspiera na co dzień aż pięć kobiet! Kim są jego dorosłe córki i wnuczki? 

Córki Jurka Owsiaka

Jurek Owsiak przed finałem WOŚP opowiedział nam o swojej rodzinie. Wspiera go aż pięć kobiet. Przede wszystkim żona Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, która razem z Jurkiem pracuje dla Fundacji organizującej WOŚP; jest jej współorganizatorką. Para jest razem od blisko czterdziestu lat. Jurek Owsiak ma też dwie dorosłe już córki, które poszły swoja drogą, inną niż tata.

"Młodsza Ewa uczyła się w Londynie. Ale już wróciła dwa lata temu do Polski i teraz pracuje w Instytucie Chopina, zajmuje się menadżerowaniem, bo jej świat to muzyka i sztuka. Natomiast starsza Ola sprzedała niedawno restaurację i pracuje jako trenerka fitness. Nie jest to obecnie najłatwiejszy zawód, bo kluby sportowe mogą teraz funkcjonować tylko na bardzo restrykcyjnych zasadach . Do tego Ola ma dwójkę dzieci, więc razem z moją żoną "Dzidzią " staramy się jej pomagać", mówi.

Aż trudno uwierzyć, że Owsiak ma też dwie całkiem duże wnuczki. Magazynowi "Party" powiedział, że Maja jest już w drugiej klasie licealnej, a Zuzia jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Owsiak zdradził także, że jego córki są wegetariankami, a młodsza Ewa nawet jest weganką. Jego starsza wnuczka też niedawno postanowiła podążać tą drogą i również została wegetarianką. Jurek jest z niech bardzo dumny i podkreśla, że wychowując j, zawsze starał się dużo rozmawiać. Twierdzi, że im świat staje się bardziej skomplikowany, tym łatwiej dyskutować. Jenak nie wszystko zawsze układało się w relacjach Jurka z córkami idealnie.

"Kiedy dziś rozmawiam z córkami, to mają do mnie sporo zarzutów, np. mówią, że nie poświęcałem im wystarczająco dużo czasu. Mnie się wydawało, że się starałem, ale to pewnie one mają rację", mówi.

Dziś wszystkie kobiety Owsiaka stoją za nim murem. Dlatego Finał WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia 2021 roku, musi się udać. 

Jerzy Owsiak
East News

Cały wywiad z Jurkiem Owsiakiem - w nowym "Party"!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na okładce Party

Więcej na temat Jurek Owsiak Ola Owsiak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37