Julia Wróblewska z chłopakiem, Krzyśkiem

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Zdradziła, co się stało

Julia Wróblewska z chłopakiem, Krzyśkiem

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Młoda aktorka (21 l.) jeszcze niedawno chwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swoim ukochanym Krzysztofem, studentem Akademii Wychowania Fizycznego. Ich związek to już przeszłość, o czym Julia poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Aktorka podzieliła się z nimi zdjęciem najnowszej stylizacji i napisała, że jej statu zmienił się na "singla":

Status związku: singiel - napisała Julia Wróblewska pod nowym zdjęciem.

Julia Wróblewska
Instagram/Julia Wróblewska

W rozmowie z fanami Julia zdradziła powód rozstania. Co się stało, że para zdecydowała powiedzieć sobie, że to już koniec?

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło.

Wydawało się, że Krzysztof jest tym jedynym. Tak Julia mówiła o nim w wywiadzie z "Fleszem":

Miłość jest dla mnie trudnym tematem, bo często takie osoby jak ja przyciągają do siebie toksycznych partnerów. Ale Krzyś jest dobrym człowiekiem, wiele rzeczy rozumie, pomaga mi. Dużo czyta na ten temat i wie, jak postępować, gdy wracają moje kłopoty. Był już świadkiem trudnych sytuacji i przetrwaliśmy to razem – opowiada „Fleszowi” Wróblewska.

Podczas pandemii para zbliżyła się do siebie, pomieszkiwali u siebie i wtedy wszystko wskazywało na to, że ich związek idzie w dobrą stronę. Julia Wróblewska była pełna nadziei:

Chcę powiedzieć też wszystkim dziewczynom, żeby mimo depresji, nadwrażliwości czy ataków paniki szukały prawdziwej miłości. Nie bójcie się! Ona naprawdę się zdarza!

Wiele się zmieniło od wypowiedzenia tych słów w czerwcu 2020 roku. Para nie jest już razem.

Julia Wróblewska z chłopakiem

Julia i Krzysztof nie są już razem.

Julia Wróblewska z chłopakiem

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43