Julia Wróblewska z chłopakiem

Kim jest nowy chłopak Julii Wróblewskiej? Jak aktorka walczy z chorobą? Szczere wyznanie

Julia Wróblewska z chłopakiem

Okazało się, że problemy emocjonalne Julia Wróblewska  miała już jako 7-latka, kiedy zagrała w hicie „Tylko mnie kochaj”. Wtedy jednak jej mama nie bardzo wierzyła, że terapia, na którą została skierowana jej córka, może pomóc.  Dziś, po dwóch latach terapii, Julia potrafi już złapać dystans i nie wini za swoją chorobę ani hejterów, ani branży filmowej, ani swoich rodziców.

"Mam zaburzenia osobowości, ale nie chcę podawać dokładnej nazwy mojej choroby", tłumaczy „Fleszowi”.

Zdradza też, że zawsze była nadwrażliwa, w dodatku jest obciążona genetycznie skłonnościami do takich chorób.

"Czeka mnie jeszcze co najmniej sześć lat terapii. Pomału uczę się reagować mniej skrajnie na problematyczne sytuacje. Mówię o tym otwarcie, bo bardzo mi zależy, by promować wiedzę o zdrowiu psychicznym. Chcę, by inni wiedzieli, że nie należy się bać. Jeśli choć jedna osoba w depresji albo z obniżonym nastrojem pójdzie dzięki mnie do psychiatry lub psychologa, będę czuła dumę i ulgę", mówi.

Julia przyznaje, że teraz mniej pracuje w branży aktorskiej, ale nie martwi się tym na razie, ponieważ studiuje oraz… jest szczęśliwie zakochana. W walentynki odnowiła znajomość z Krzysztofem, studentem Akademii Wychowania Fizycznego, z którym zna się jeszcze z czasów podstawówki. Czym ujął Julię?

Miłość jest dla mnie trudnym tematem, bo często takie osoby jak ja przyciągają do siebie toksycznych partnerów. Ale Krzyś jest dobrym człowiekiem, wiele rzeczy rozumie, pomaga mi. Dużo czyta na ten temat i wie, jak postępować, gdy wracają moje kłopoty. Był już świadkiem trudnych sytuacji i przetrwaliśmy to razem – opowiada „Fleszowi” Wróblewska.

Krzysztof nie zdecydował się jeszcze na przeprowadzkę do ukochanej, ale czas pandemii sprawił, że pomieszkiwali u siebie i bardzo się dzięki temu zbliżyli.

Chcę powiedzieć też wszystkim dziewczynom, żeby mimo depresji, nadwrażliwości czy ataków paniki szukały prawdziwej miłości. Nie bójcie się! Ona naprawdę się zdarza!

Więcej na ten temat przeczytasz w magazynie "Flesz".

Okładka magazynu Flesz nr 13 2020
Party.pl

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59