Julia Wróblewska w białej sukience

Julia Wróblewska przyłapana na paleniu papierosów! O tym, że młoda gwiazda serialu "M jak miłość" poznała już smak papierosów dowiedzieliśmy się dwa lata temu. W mediach pojawiły się wówczas zdjęcia aktorki, jak w towarzystwie znajomych pali papierosy. Kilka dni później mama Julki skomentowała zachowanie swojej córki.

Na pewno jej nie mogę niczego zabronić, bo wiem, że to przyniesie odwrotny skutek. Z tego, co mi powiedziała o tych zdjęciach, to jednorazowe wybryki. Ale gdy mi się tłumaczyła, śmiałam się, jakie to dziwne, że gdy paliła akurat tego jednego papierosa, to nagle pojawili się fotografowie- w rozmowie z Faktem mówiła wówczas mama Julii Wróblewskiej. 

Od tamtych wydarzeń minęły już dwa lata, ale jak widać Julia Wróblewska nie może pozbyć się okropnego nałogu... Paparazzi znów przyłapali Julię Wróblewską na przysłowiowym "dymku".

1/3
Julia Wróblewska na zdjęciach paparazzi

Paparazzi przyłapali Julię Wróblewską w sobotni wieczór. Aktorka w seksownej sukience była zajęta swoim telefonem, a później... zapaliła papierosa. 

2/3
Julia Wróblewska pali papierosy

Jak widać, młoda gwiazda nie mogła sobie odmówić przysłowiowego "dymka". Wiedzieliście, że Julia Wróblewska pali papierosy? 

3/3
Julia Wróblewska w swetrze
East News

Przypominamy, że nie tylko Julia Wróblewska została przyłapana z papierosem. Już jakiś czas temu okazało się, że grona "palaczy" należą m.in. Hanna Lis i Tomasz Karolak, a nawet syn Edyty Górniak, Allan Krupa!

 

Więcej na temat Julia Wróblewska