Julia Wróblewska
Instagram

Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach

Julia Wróblewska
Instagram

Julia Wróblewska należy do grona gwiazd, które mocno wspierają Strajk Kobiet. Młoda aktorka aktywnie uczestniczy w protestach i relacjonuje to na swoim Instagramie. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Julię z transparentem: 

Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa. 

W komentarzach pod najnowszą fotografią Julii zawrzało, a aktorka postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć hejterom. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet i ostro odpowiada hejterom

Julia Wróblewska bierze czynny udział w Strajkach Kobiet. Podczas protestów dochodziło już do incydentów, między innymi miały miejsce przepychanki z policją, a na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska, która odniosła obrażenia między innymi pleców i lewej dłoni. O wszystkim gwiazda poinformowała na swoim Instagramie. 

Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) Pozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała na Instagramie aktorka. 

Pomimo tego wydarzenia, gwiazda nie zamierza rezygnować ze wsparcia dla strajkujących kobiet. Młoda aktorka właśnie zamieściła kolejne zdjęcie, na którym widzimy ją podczas udziału w proteście, trzymającą transparent z napisem: "Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa". Najnowszy post aktorki wywołał lawinę komentarzy, w tym też negatywnych. 

Heh, Julka największa beka to jest z Ciebie i Twojej żenującej walki każdego dnia o atencję. Czekamy na relację z kolejnego pobicia, spryskania gazem i lądowania kosmitów na placu 3 krzyży - brzmi jeden z komentarzy. 

Młoda gwiazda zareagowała na ten wpis hejtera w bardzo dosadny sposób: 

Wypie***laj trollu - odpowiedziała Julia Wróblewska. 

Po tej reakcji aktorki pojawiło się jeszcze więcej komentarzy internautów, na które Julia Wróblewska również odpowiedziała. 

- Brawo, „Damo”, pokazałaś klasę! Nie masz szacunku do innych to i ludzie nie mają go do ciebie (tak, celowo z małej litery) - napisała jedna z internautek.

- może inaczej? Człowiek nie ma szacunku do mnie, więc ja nie mam go do niego 😘 - brzmi odpowiedź gwiazdy. 

Oczywiście wśród komentujących są również osoby, które bronią zarówno samej Julii, jak i jej postawy. 

- Nie przejmuj się!! Rób swoje ❤️

- Jakie chamstwo w komentarzach. Julia brawa!

- Gratulacje dla Ciebie ,że się nie poddajesz 🥰

- Nie przejmuj się tymi trollami, którzy próbują Cię obrazić. Chwytają się tanich zagrywek typu wyciąganie Twojej choroby, tylko po to, żebyś się gorzej poczuła. Oni karmią się cudzymi nieszczęściami, bo sami są nieszczęśliwi - piszą internauci popierający działania aktorki. 

Spodziewaliście się takiej ostrej reakcji Julii Wróblewskiej na hejterskie komentarze?

Julia Wróblewska
Instagram

Julia Wróblewska aktywnie uczestniczy w Strajku Kobiet. Swoje działania na bieżąco relacjonuje na Instagramie. 

 

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51