Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
East News

Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
East News

Julia Wróblewska brała dziś udział w strajku kobiet w Warszawie. Wraz z tysiącem protestujących sprzeciwiała się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Podczas protestu na ulicach Warszawy została pobita! 

Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała w sieci

Koniecznie zobaczcie jej wpis!

Zobacz także: Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!"

Julia Wróblewska pobita na Strajku Kobiet w Warszawie 

Julia Wróblewska relacjonowała w sieci przebieg Strajku Kobiet w Warszawie, na którym się pojawiła. Tysiące manifestujących zablokowało strategiczne miejsca w Warszawie m. in. aleje Jerozolimskie, ul. Świętokrzyską czy ul. Marszałkowską. Nie obyło się bez dramatycznych incydentów. W okolicach ul. Puławskiej samochód potrącił dwie kobiety. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.  Dochodziło również do aktów agresji. Ofiarą jednego z nich padła Julia Wróblewska: 

Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) Pozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała na Instagramie. 

Młoda aktorka ostrzegała innych protestujących, aby omijali niebezpieczną okolicę: 

Młodzież wszechpolska broni sobie kościółka i wyskakują z nożami na ludzi a policja broni kogo? ICH! Omijajcie okolice teatru Buffo. Już zbladłam, piję wodę, trochę mi słabo, ale zostaję. Siedzę w bezpiecznym miejscu (...) Będę mieć siniaki, ale zostaję. Jak kur** można uderzyć kobietę mniejszą od siebie co najmniej 30 cm i 50 kg 

Julia Wróblewska całą szokującą relację zamieściła na Instagramie.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Julia Wróblewska została pobita podczas Strajku Kobiet w Warszawie. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

Przerażającą relację opublikowała w sieci. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

Julia Wróblewska wsparła dziś manifestację Stajku Kobiet w Warszawie. Pojawiła się tam w stroju z serialowej adaptacji "Opowieść Podręcznej". 

Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51