Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
East News
Newsy

Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże!

Julia Wróblewska brała dziś udział w strajku kobiet w Warszawie. Wraz z tysiącem protestujących sprzeciwiała się decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Podczas protestu na ulicach Warszawy została pobita! 

Dostałam w ramiona, biodra i nerki. Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała w sieci

Koniecznie zobaczcie jej wpis!

Zobacz także: Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!"

Nie tylko Blanka i Baron! Czyj związek zakończył się w ostatnim czasie?

Julia Wróblewska pobita na Strajku Kobiet w Warszawie 

Julia Wróblewska relacjonowała w sieci przebieg Strajku Kobiet w Warszawie, na którym się pojawiła. Tysiące manifestujących zablokowało strategiczne miejsca w Warszawie m. in. aleje Jerozolimskie, ul. Świętokrzyską czy ul. Marszałkowską. Nie obyło się bez dramatycznych incydentów. W okolicach ul. Puławskiej samochód potrącił dwie kobiety. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.  Dochodziło również do aktów agresji. Ofiarą jednego z nich padła Julia Wróblewska: 

Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) Pozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - relacjonowała na Instagramie. 

Młoda aktorka ostrzegała innych protestujących, aby omijali niebezpieczną okolicę: 

Młodzież wszechpolska broni sobie kościółka i wyskakują z nożami na ludzi a policja broni kogo? ICH! Omijajcie okolice teatru Buffo. Już zbladłam, piję wodę, trochę mi słabo, ale zostaję. Siedzę w bezpiecznym miejscu (...) Będę mieć siniaki, ale zostaję. Jak kur** można uderzyć kobietę mniejszą od siebie co najmniej 30 cm i 50 kg 

Julia Wróblewska całą szokującą relację zamieściła na Instagramie.

Zobacz także: Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Julia Wróblewska została pobita podczas Strajku Kobiet w Warszawie. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

Przerażającą relację opublikowała w sieci. 

Julia Wróblewska pobita podczas protestu na Strajku Kobiet
Instagram

Julia Wróblewska wsparła dziś manifestację Stajku Kobiet w Warszawie. Pojawiła się tam w stroju z serialowej adaptacji "Opowieść Podręcznej". 

Julia Wróblewska w stroju z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści Podręcznej" sprzeciwia się decyzji Trybunału Konstytucyjnego
Instagram
Newsy
Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki"
Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu na Strajku Kobiet w Warszawie "Dostałam w ramiona, biodra i nerki"

Julia Wróblewska została pobita podczas wczorajszego Strajku Kobiet w Warszawie. Od razu po zajściu relacjonowała w sieci, że dostała w ramiona, biodra i nerki:  Mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa! - mówiła na Instastory. Teraz pokazała jak wyglądają jej obrażenia po ataku.  Zobacz także:  Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże! Julia Wróblewska pokazała obrażenia po pobiciu podczas Strajku Kobiet Julia Wróblewska dołączyła wczoraj do Strajku Kobiet na ulicach Warszawy. Na manifestację wybrała się w charakterystycznym stroju z serialowej adaptacji powieści "Opowieści Podręcznej". Szokująca historia opisana w książce ma swoje odzwierciedlenie w aktualnej sytuacji Polek, które decyzją Trybunału Konstytucyjnego straciły prawo do decydowania o aborcji w przypadku trwałych i nieodwracalnych wad płodu.  Podczas wczorajszego protestu doszło do wielu zamieszek. Miały miejsce przepychanki z policją, kierowca BMW wjechał w protestujących i uciekł z miejsca zdarzenia. Na Pl. Trzech Krzyży doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska:  Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) P ozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!  - relacjonowała na Instagramie.  Po powrocie do domu pokazała jak wygląda jej ciało po brutalnym ataku. Na plecach Julii Wróblewskiej widać ogromne siniaki oraz zadrapania. Ma również rany na lewej dłoni. Pomimo obrażeń, których...

Julia Wróblewska
Instagram
Newsy
Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach
Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet. Zdenerwowana przez hejterów nie przebiera w słowach

Julia Wróblewska należy do grona gwiazd, które mocno wspierają Strajk Kobiet. Młoda aktorka aktywnie uczestniczy w protestach i relacjonuje to na swoim Instagramie. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Julię z transparentem:  Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa.  W komentarzach pod najnowszą fotografią Julii zawrzało, a aktorka postanowiła w dosadny sposób odpowiedzieć hejterom. Zobaczcie sami.  Zobacz także:  Julia Wróblewska została pobita na Strajku Kobiet! "Dostałam w ramiona, biodra i nerki". Napastnicy mieli noże! Julia Wróblewska pokazała mocne zdjęcie ze Strajku Kobiet i ostro odpowiada hejterom Julia Wróblewska bierze czynny udział w Strajkach Kobiet. Podczas protestów dochodziło już do incydentów, między innymi miały miejsce przepychanki z policją, a na Pl. Trzech Krzyży w Warszawie doszło także do brutalnych napaści. Ofiarą jednej z nich padła Julia Wróblewska, która odniosła obrażenia między innymi pleców i lewej dłoni. O wszystkim gwiazda poinformowała na swoim Instagramie.  Młodzież Wszechpolska bije kobiety. Zostałam popchnięta przez gościa, który był ode mnie większy i silniejszy. (...) P ozdrawiam ONR napie*dalające kobiety. Za*ebisty przykład. Dziękuję za siniaka + mam sztuczny brzuszek i bez problemu można pomyśleć, że jestem w ciąży. Klasa!  - relacjonowała na Instagramie aktorka.  Pomimo tego wydarzenia, gwiazda nie zamierza rezygnować ze wsparcia dla strajkujących kobiet. Młoda aktorka właśnie zamieściła kolejne zdjęcie, na którym widzimy ją podczas udziału w proteście, trzymającą transparent z napisem: "Żyję w Polsce dla beki, ale to nie jest zabawa". Najnowszy post aktorki wywołał lawinę komentarzy, w...

BMW wjechało w tłum protestujących podczas strajku kobiet
East News
Newsy
BMW wjechało w protestujących w Warszawie! Sprawca wypadku uciekł! Jest drastyczne nagranie
BMW wjechało w protestujących w Warszawie! Sprawca wypadku uciekł! Jest drastyczne nagranie

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego odnośnie zakazu aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. W Warszawie doszło do wypadku. Samochód BMW potrącił dwoje protestujących. Jedna z kobiet trafiła do szpitala. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.  Zobacz także:  Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..." Wypadek podczas protestu w Warszawie. Czy są ofiary?  Do mrożących krew w żyłach scen doszło około dziś godz. 17:00 przy ul. Puławskiej. W okolicach skrzyżowania z ulicą Goworka kierowca BMW wjechał w grupę protestujących podczas strajku kobiet. Potrącił dwie osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala - przekazała do ogólnej wiadomości  Oktawia Kromer z "Gazyty Wyborczej".  Zdarzenie to potwierdził Piotr Świstak ze  Stołecznej Komendy Policji w rozmowie z TVN24:  Jedna z nich z drobnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Druga oddaliła się z miejsca zdarzenia  Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielając rannym pomocy. Trwają poszukiwania.  Zobacz także:  Julia Wróblewska w stroju z "Opowieści podręcznej" sprzeciwia się decyzji TK: "Dlaczego tak wulgarnie? Grzeczne już byłyśmy!" Kierowca BMW wjechał w tłum prostestujących i uciekł z miejsca wypadku! Dramatyczne wideo jest dostępne w sieci.  Jedna z potrąconych kobiet trafiła do szpitala. W Warszawie już dawno nie było tak tłumnych protestów. Przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego strajkują również znani.   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner