Kiedy cały kraj poznał Julię Wróblewską miała zaledwie 7 lat. Dziewczynka podbiła serca publiczności swoją rolą w "Tylko mnie kochaj" u boku Macieja Zakościelnego. Dziś aktorka ma już 21 lat i niedawno pochwaliła się radosną informacją, że jest zakochana! Na jej profilu pojawia się coraz więcej romantycznych zdjęć i wideo z nowym chłopakiem. Zobaczcie, jak spędzają czas!

Reklama

Zobacz także: Julia Wróblewska znów jest zakochana! Pokazała zdjęcie nowego chłopaka!

Julia Wieniawa z nowym chłopakiem

Julia Wróblewska rozpoczęła karierę jeszcze jako dziecko. Dziś aktorka już nie ukrywa, że duża popularność wiązała się dla niej nie tylko ze sławą ale również wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami ze strony rówieśników. Niedawno aktorka wyznała, że cierpi na jedno z zaburzeń osobowości i kiedy będzie na to gotowa opowie o tym coś więcej.

Na szczęście w życiu Julii dzieje się również wiele dobrego. Niedawno poinformowała, że jest zakochana! Jej nowa miłość to Krzysztof. Pod pierwszym publicznym wspólnym zdjęciem napisała:

Dziękuję, że jesteś powodem, dla którego się uśmiecham

I faktycznie tak jest! Julia podzieliła się nowymi nagraniami ze swoim ukochanym. Para wybrała się nad Wisłę. Julia przyznała, że dawno brakowało jej takiego widoku. Na nagraniach, które pojawiły się na jej profilu widać, że jest naprawdę szczęśliwa. I niech nie zwiedzie Was brak maseczek! Julia pokazała, że mają je przy sobie, ale siedząc z dala od ludzi pozwolili sobie je na chwile zdjąć.

Zobacz także

Życzymy szczęścia!

Zobacz także: Julia Wróblewska jest poważnie chora. Pokazała leki, które przyjmuje. W sieci zawrzało!

Julia Wróblewska jest w szczęśliwym związku. Coraz śmielej chwali się nowymi zdjęciami ze swoim chłopakiem Krzysztofem.

Instagram
Reklama

Julia Wróblewska przyznała, że już dawno nie czuła się tak szczęśliwa.

Reklama
Reklama
Reklama