Julia Wieniawa jako muza duetu MMC na gali Flesz Fashion Night 2019
Instagram

Julia Wieniawa wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?! Jej słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości

Julia Wieniawa jako muza duetu MMC na gali Flesz Fashion Night 2019
Instagram

Julia Wieniawa jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Gra w serialach, filmach, nagrywa swoje utwory i teledyski, zaprojektowała własną kolekcję ubrań, a przy okazji nieustannie możemy podziwiać ją w kolejnych sesjach zdjęciowych. Okazuje się jednak, że Julia Wieniawa wciąż ma apetyt na więcej i nie wyklucza udziału w... "Tańcu z Gwiazdami"!

Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"?

Do tej pory Julia Wieniawa kategorycznie odrzucała oferty producentów show. Gwiazda była tak zapracowana, że nie było mowy o występie w "Tańcu z Gwiazdami". Teraz jednak zaczyna to rozważać!

Do tej pory miałam propozycje, ale nigdy nie znalazłam czasu. Zawsze chciałam się skupić na kwestiach zawodowych, ale czuję, że może kiedyś, może niebawem… kto wie, wystąpię w tym programie. Od zawsze tańczyłam, więc myślę, że to jest program dla mnie, choć wiąże się z ogromnymi przeciwnościami losu. Wtedy trzeba się skupić tylko na tym programie, odstawić seriale i filmy na bok, bo to jest dość absorbujące – powiedziała Julia Wieniawa w rozmowie z Plejadą.

Julia Wieniawa jest już obecnie gwiazdą Polsatu - gra bowiem w nowym serialu "Zawsze warto". Można więc podejrzewać, że zobaczymy ją w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Uważacie, że miałaby szansę wygrać? 

Julia Wieniawa chciałaby wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"

Julia Wieniawa pozuje w brązowej skórzanej kurtce
Instagram

Gwiazda chętnie podejmuje się nowych wyzwań

Julia Wieniawa na imprezie Kobieta Roku Glamour
ONS

 

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04