Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal już za nami! Podczas koncertu Radiowy Hit Roku na scenie pojawiła się plejada największych gwiazd takich jak: Margaret, Paweł Domagała, Grzegorz Hyży, Sarsa czy Anna Dąbrowska. Na koncercie pojawiła się również Julia Wieniawa, która debiutowała w nowej roli- młoda gwiazda współprowadziła wielkie muzyczne wydarzenie. A jak poradziła sobie w roli prowadzącej Polsat SuperHit Festiwal? Zdania internautów są mocno podzielone! 

Julia Wieniawa podzieliła internautów

Julia Wieniawa ma już za sobą debiut w roli prowadzącej, ale czy widzowie pozytywnie ją ocenili? Patrząc na komentarze w sieci wygląda na to, że zdania są bardzo podzielone. Niektórzy są zachwyceni jej profesjonalnym zachowaniem na scenie, pozostali twierdzą, że Julia Wieniawa nie sprawdziła się w nowej roli.

- Bardzo mi się podoba to jak zwracasz się do publiczności, jesteś bardzo profesjonalna ❤️
- Super było piękna jesteś ❤
- Super prowadziłas Sopot Festiwal jestem pod wrażeniem 👍w końcu ktoś inny i powiew świeżości ❤️- pisali fani na profilu Julii na Instagramie. 

Niestety, nie wszyscy byli zachwyceni Julią Wieniawą w roli prowadzącej. Na profilu Polsat SuperHit Festiwal na Facebooku nie brakuje krytycznych i ostrych komentarzy.

- Słaba prezenterka z niej niestety
- Piękna, ale jak narazie niestety jako prowadząca się nie sprawdza 😓😓😓
-  No nie nadaje się, jest mega irytująca- komentowali internauci. 

A Wy oglądaliście debiut Julii Wieniawy na Polsat SuperHit Festiwal? Waszym zdaniem poradziła sobie w nowej roli? 

Julia Wieniawa poprowadziła Polsat SuperHit Festiwal.

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
East News

Młoda gwiazda poradziła sobie w nowej roli?

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal
ONS