Julia Wieniawa - stylizacja Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night
Julia Wieniawa - stylizacja
Hot look?
1/6
Julia Wieniawa - stylizacja

Dzień bez newsa z życia Julii Wieniawy? Dniem straconym! Aktorka ciężko pracuje, by nie spaść z podium popularnych gwiazd młodego pokolenia - chodzi na imprezy celebryckie, występuje w telewizji, ale przede wszystkim perfekcyjnie prowadzi swój profil na Instagramie. Ponad 800 tys. obserwatorów, dopasowane, przemyślane zdjęcia, wszystko to skutkuje owocnymi współpracami z firmami kosmetycznymi, czy obuwniczymi, za które Julka zgarnia niemałe pieniądze! Oprócz produktów, które promuje i dostaje za darmo, wiele rzeczy sponsoruje sobie sama, tak jak np. markowe torby. W jej szafie można znaleźć już kilka modeli od Balenciagi, Gucci, czy Chloe. Właśnie ostatnią z nich wybrała na ostatnie wyjście, dopasowując do sukienki w przystępnej dla Polek cenie!

 

Julia Wieniawa w stylizacji za ponad 7 tys. złotych!

Julia Wieniawa pojawiła się z ukochanym - Antkiem Królikowskim na premierze spektaklu pt. "Nina" w Studiu Buffo. Wybrała na tę okazję koktajlową sukienkę za kolano, beżową torebkę i złote buty z licznymi zdobieniami. Sprawdziliśmy gdzie aktorka zakupiła wszystkie rzeczy i ile za nie zapłaciła! Kilka z nich upolowała na promocji

 

Polecamy: Siostra Julii Wieniawy rusza na podbój show-biznesu! Poznajcie Alicję Wieniawę, twarz nowego serialu "Oko za oko"!

2/6
Julia Wieniawa

Sukienka, About You, 457,80 zł (oryginalna cena 961,80 zł).

3/6
Julia Wieniawa

Torba, Chloe Nile, cena 1690 $ (około 6300 zł).

4/6
Julia Wieniawa

Buty, Steve Madden, 339,90 zł (oryginalna cena 429,90 zł).

5/6
Julia Wieniawa na Flesz Fashion Night
ONS

Julia Wieniawa jako muza duetu Paprocki&Brzozowski na gali "Flesz Fashion Night".

6/6
Julia Wieniawa na ramówce Polsatu
ONS

Julia Wieniawa w pomarańczowej stylizacji na ramówce Polsatu Jesień 2018