Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Patricia Kazadi chce związać się z Baronem?! Jest reakcja Alka i Julii Wieniawy

Julia Wieniawa i Baron na imprezie
Piotr Podlewski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Julia Wieniawa i Alek Baron są ze sobą od niedawna, ale od początku ich związek budzi ogromne emocje. Nie da się ukryć, że był sporym zaskoczeniem - wcześniej nie było wiadomo nawet, że artyści tak dobrze się znają. Ich relacja wyszła na jaw, gdy Julia i Baron zaczęli publikować zdjęcia z tego samego miejsca, a chwilę później już otwarcie pokazywali wspólne fotografie, na których nie kryli uczucia.

Teraz Julia i Baron bywają razem na salonach i flirtują nawet w komentarzach na Instagramie. Ich relacja się rozwija, więc wokół nich zaczynają się pojawiać plotki. Ostatnio "Fakt" poinformował, że Patricia Kazadi chce związać się z Baronem! Alek i Julia zareagowali na te doniesienia!

Rekacja Barona i Julii Wieniawy na plotki o Kazadi

Jakiś czas temu Patricia Kazadi zaczęła współpracować z Baronem przy swojej najnowszej płycie. Według "Faktu", gwiaździe już od dawna podobał się muzyk, więc liczyła, że wspólna praca ich do siebie zbliży. 

– Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo się jej podoba. Ucieszyła się więc, gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem w studiu ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną - czytamy w "Fakcie". 

Julia Wieniawa i Baron postanowili odnieść się do tych plotek!

Chcielibyśmy się wraz z Alkiem odnieść do artykułu na temat nas i Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, żeby nas poróżnić  -powiedziała Julia Wieniawa.

Baron dodał:

Co się na pewno nie uda, ponieważ i zawodowo, i prywatnie szanujemy się bardzo i wspieramy. Dziękujęmy Patricia bardzo za bardzo ciepłe i szczere słowa.

Sama Patricia Kazdi też  zareagowała na plotki, publikując zabawne nagranie wideo na Instastories, w którym wyśmiewa swoje "czyhanie na Barona".  

Julia Wieniawa i Baron odnieśli się do plotek.

Julia Wieniawa i Baron na zdjęciu podczas urlopu w Alpach
Instagram

Julia i Alek są bardzo zgraną parą

Julia Wieniawa i Baron byli w Vitkacu

 

Więcej na temat Julia Wieniawa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13