Julia Wieniawa w spódnicy w Pepitkę
ONS.pl
1/4
Julia Wieniawa w spódnicy w Pepitkę
ONS.pl

 

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. 19-latka za kilka dni będzie obchodziła 20. urodziny. Czas nie jest jednak teraz dla niej łaskawy. Gwiazda najprawdopodobniej rozstała się ze swoim partnerem, Antkiem Królikowski... Nie tak dawno dowiedziała się również, że cierpi na niedoczynność tarczycy! O swojej chorobie opowiedziała na InstaStories. Koniecznie przeczytajcie, jak Julka sobie z nią radzi. 

 

Zobacz też: To już oficjalne?! Julia Wieniawa rozstała się z Antkiem Królikowskim?! 

2/4
Julia Wieniawa
Instagram

 

Julia Wieniawa pomimo natłoku obowiązków zawsze znajduje czas dla fanów. Gwiazda na swoim Instagramie zdecydowała się opowiedzieć o chorobie, ponieważ wiele osób pytało ją, jak sobie z nią radzi. 

O niedoczynności dowiedziałam się mniej więcej 4 miesiące temu. Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam - zaczęła Julka.

3/4
Julia Wieniawa na premierze kolekcji Moschino dla H&M
ONS

 

Gwiazda dodała, że przy niedoczynności tarczycy ważna jest dieta. Jednak młoda aktorka ma problemy z zaleceniami, bo ma nieregularne godziny pracy. Niemniej jednak stara się trzymać zasad. 

Z dietą stara mi się pomagać moja trenerka. Mówi mi, że nie powinnam jeść glutenu - powiedziała Wieniawa. 

4/4
Julia Wieniawa i Kinga Rusin w białych botkach

 

Gwiazda dodała, że pomaga jej również picie herbaty z pokrzywy, a także codziennie rano szklanka ciepłej wody z cytryną. Czy to dobrze, że Wieniawa mówi o takich rzeczach?

Więcej na temat Julia Wieniawa