Julia Wieniawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej
Instagram

Wieniawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej! "To było słabe, to po prostu było słabe". O czym mówi?

Julia Wieniawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej
Instagram

Julia Wieniawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej! Młoda aktorka w jednym z ostatnich wywiadów skomentowała  doniesienia medialne dotyczące egzaminów maturalnych gwiazd. Wieniawa i Wróblewska zaledwie kilka tygodni temu przystąpiły do egzaminu dojrzałości a media i ich fani od samego początku zastanawiały się, czy młode gwiazdy poświęcają wystarczająco dużo czasu na naukę i czy uda im się zaliczyć maturę. Julia Wieniawa w rozmowie z portalem gala.pl ostro skomentowała zamieszanie, jakie powstało w związku z ich maturami.

 

Julia Wieniawa broni Wróblewskiej: "Została jakoby przyłapana"

Julia Wieniawa przyznała, że nie stresowała się maturą dopóki w mediach i w internecie nie zaczęły pojawiać się wpisy, w których sugerowano, że serialowa gwiazda jest słabo przygotowana do egzaminów.

Bardzo, ale to bardzo naciskali na mnie "co z maturą", "dlaczego ona wyjechała?". Nie mają pojęcia o tym, że ja chodziłam na korki codziennie po planie, do godziny 24 siedziałam na korkach z matmy, pisałam wypracowania z polskiego. Na tyle ile mogłam się uczyłam, byłam w bardzo dobrej szkole, jakoś o tym już nie wspominają. To była straszna presja przed maturą. Ja się nie stresowałam maturą dopóki media nie zaczęły mnie straszyć- przyznała Wieniawa.

A jak skomentowała m.in.  zdjęcia Julii Wróblewskiej z matury?

Chciałabym powiedzieć teraz tutaj od siebie, że to jest naprawdę niefajne, że Julia Wróblewska została jakoby "przyłapana" gdzieś tam przed szkołą. Zrobili jej zdjęcia przez okna,  jak na maturze siedziała w sali. Nie dość, że to jest młoda dziewczyna i to ją bardziej stresuje, to jest to nie do rzeczy, żeby robić coś takiego. Ten okres maturalny bardzo mnie przytłoczył przez media... To było słabe, to po prostu było słabe - oceniła w rozmowie z gala.pl.

Zgadzacie się z Julią Wieniawą?

 

Zobacz także: CZY TO ODPOWIEDNI STRÓJ NA MATURĘ? JULIA WRÓBLEWSKA POSTAWIŁA NA MOCNY MAKIJAŻ I SUKIENKĘ Z KORONKI

 

Julia Wianiawa stanęła w obronie Julii Wróblewskiej.

Julia Wieniawa w koszuli
Instagram

Młoda gwiazda skomentowała zamieszanie wokół ich egzaminu maturalnego.

Julia Wróblewska na pokazie Kupisza
EastNews

Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04