Partner Julii Kamińskiej, zdjęcia, kim jest
Coś jest na rzeczy?
1/6
Partner Julii Kamińskiej, zdjęcia, kim jest

 

Co za niespodzianka! Julia Kamińska pojawiła się z Piotrem Jaskiem na uroczystej gali zamknięcia festiwalu Netia Off Camera. Aktorka i scenarzysta bardzo rzadko pokazują się razem publicznie. Teraz nie tylko pozowali wspólnie do zdjęć, ale również robili sobie selfie na czerwonym dywanie. Musimy przyznać, że gwiazda w jasnoróżowej kreacji wyglądała obłędnie.

 

Zobacz także: Julia Kamińska i Piotr Jasek - Zakochana BrzydUla. Jak to się zaczęło?

 

Jeszcze niedawno plotkowano, że serialowa "BrzydUla" jest w ciąży - a to wszystko na podstawie zdjęcia, które wrzuciła na instagram. Fani odkryli na nim ciążowy brzuszek. Oczywiście sama Julia ani nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła, że rzeczywiście spodziewa się dziecka. Czy jej najnowsza stylizacja rozjaśnia sytuację? Zobaczcie sami!

 

Zobacz: Wojewódzki zapytał Kamińską o życie seksualne ze starszym o 21 lat partnerem. Reakcja gwiazdy? Mistrzowska!

 

2/6
Julia Kamińska i Piotr Jasek podczas finału Netia Off Camera

 

Julia Kamińska ma 31 lat, jej partner jest od niej starszy o 21 lat. Poznali się na planie serialu "BrzydUla" - Piotr Jasek był głównym scenarzystą hitowego serialu TVN. Pasją do pisania scenariuszy zaraził Julkę. Kilka lat później współtworzyli razem "Singielkę". Para może pochwalić się już ponad 8-letnim stażem. Co ciekawe, plotkowano o tym, że mają kryzys - ten nigdy jednak się im nie przydarzył.

 

Zobacz: Kamińska rozstała się ze starszym facetem? To zdjęcie rozwiewa wątpliwości

 

3/6
Julia Kamińska i Piotr Jasek podczas finału Netia Off Camera

 

Julia Kamińska zdradza niewiele na temat ich wspólnego życia. Ale jak już zechce coś powiedzieć, zdradza dużo. Najczęściej komplementuje Piotra w każdy możliwy sposób, tak jak ostatnio w Vivie!:

 

Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech). Dla mnie i Filipa Bobka napisał sztukę „Selfie” – to jedyna sztuka, w której gram, gdzie publiczność reaguje śmiechem praktycznie od początku. Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech). Teraz piszemy scenariusz do filmu, to jest niestandardowa komedia romantyczna, historia ojca i córki, którzy odnajdują się po różnych perypetiach rodzinnych.

4/6
Julia Kamińska i Piotr Jasek podczas finału Netia Off Camera

 

Czy Julia i Piotr planują ślub? Absolutnie! Kamińska nie ma typowych marzeń każdej kobiety o białej sukni. Na szczęście rodzina na nią nie naciska, za co jest jej wdzięczna:

 

Nie ma u mnie żadnego ciśnienia, czekam na związku partnerskie. Uwielbiam moją rodzinę, że nie ma żadnych nacisków, to bardzo postępowe, dlatego jestem dumna z nich. Dla każdego jest dobre coś innego, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to czemu nie, każdy żyje tak jak chce. - mówiła w rozmowie z Party.pl

 

Zobacz: Julia Kamińska i jej partner, scenarzysta "BrzydUli", planują ślub? Wiemy!

 

5/6
Julia Kamińska i Piotr Jasek podczas finału Netia Off Camera

 

Julia Kamińska podczas gali Netia Off Camera wygląda świetnie. A plotki o ciąży są chyba przesadzone ;)

 

6/6
Julia Kamińska i Piotr Jasek podczas finału Netia Off Camera
Więcej na temat Julia Kamińska Piotr Jasek