Według doniesień tygodnika "Na Żywo", Julia Kamińska i Piotr Jasek nie są już razem! Para rzekomo zmaga się z poważnym kryzysem i aktorka podobno wyprowadziła się już z mieszkania scenarzysty. Co się wydarzyło? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Reklama

Julia Kamińska i Piotr Jasek rozstali się?

Julia Kamińska i Piotr Jasek tworzyli zgraną parę nie tylko prywatnie, ale także zawodowo. Aktorka i scenarzysta od lat wspólnie pracowali między innymi przy serialu "Brzydula". Obydwoje jednak bardzo rzadko wypowiadali się w mediach na temat swojego związku - przez 12 lat zawsze pilnie strzegli swojej prywatności. Jednak według medialnych doniesień, teraz w ich relacji nastąpił poważny kryzys, który podobno zakończył się nawet rozstaniem!

East News/Damian KLAMKA

Zobacz także: Julia Kamińska o relacji z 21 lat starszym partnerem. Nie uwierzycie, co dla niej robi!

Tygodnik "Na Żywo" właśnie poinformował, że związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska to już przeszłość. Powodem rzekomego rozpadu ich relacji miał być... brak czasu dla siebie, ze względu na wiele obowiązków zawodowych.

- Julia wyprowadziła się z mieszkania Piotra i wróciła do swojego gniazdka. Wszystko wskazuje na to, że para zmaga się z poważnym kryzysem i postanowiła zrobić sobie przerwę - zdradza znajomy Julii Kamińskiej i Piotra Jaska na łamach tygodnika "Na Żywo".

Mateusz Jagielski/East News

Zobacz także: Internauci oskarżyli Julię Kamińską o "promowanie anoreksji". Aktorka "BrzydUli" odpowiada!

Zobacz także

Ponadto z instagramowego profilu Julii Kamińskiej zniknęły wszystkie zdjęcia z Piotrem Jaskiem! Czyżby naprawdę coś było na rzeczy? Na ten moment żadna ze stron nie wypowiedziała się na temat tych medialnych doniesień.

Reklama

Julia Kamińska i Piotr Jasek - jak się poznali?

Julia Kamińska jest młodsza od Piotra Jaska o ponad 20 lat. Aktorka poznała scenarzystę na planie serialu "Brzydula" - ona grała główną rolę, a on był scenarzystą. Praca i wspólne pasje połączyły ich i przez lata bardzo dobrze wychodziło im łączenie obowiązków zawodowych z prywatnością. Choć Julia Kamińska rzadko wypowiadała się w mediach na temat swojego partnera, to jednak gdy już to robiła, zawsze mogliśmy usłyszeć same piękne słowa na temat scenarzysty.

- On jest młody duchem, ja z kolei czuję się dojrzałą, ustabilizowaną osobą. Mam swoje zdanie, jestem niezależna i potrzebuję kogoś, kogo moja siła będzie napawała dumą, a nie niepokoiła. Zresztą w dużej mierze dzięki Piotrowi nabrałam takiej pewności siebie. Idealnie się uzupełniamy, uczymy się od siebie, w związku z czym wiek staje się kompletnie nieistotny. Dla osób z zewnątrz, owszem, bywa istotny, ale już się do tego przyzwyczailiśmy - mówiła gwiazda w jednym z wywiadów.

ONS
Reklama
Reklama
Reklama