Julia Kamińska
East News

Julia Kamińska na premierze filmu w bardzo odważnej stylizacji! Gwiazda "BrzydUli" o krok od wpadki?

Julia Kamińska
East News

Julia Kamińska pojawiła się na premierze filmu "Jak zostać gwiazdą" i olśniła wszystkich swoim wyglądem! Gwiazda zdecydowała się na odważną stylizację, która podkreśliła jej idealną sylwetkę i wyeksponowała biust - ale czy nie za bardzo? Całość niemniej robi i tak spore wrażenie. Na premierze pojawiło się również kilka innych, znanych gwiazd. Zobaczcie, jak się prezentowali. 

Zobacz także: Julia Kamińska przyćmiła nawet Małgorzatę Rozenek na balu. Towarzyszył jej starszy o 21 lat partner

Julia Kamińska na premierze filmu w bardzo odważnej stylizacji! Trudno oderwać od niej wzrok

Dla Julii Kamińskiej ostatni czas jest bardzo intensywny. Aktorka po 10 latach przerwy znów wcieli się w rolę Uli Cieplak w serialu "BrzydUla 2", który będziemy mogli oglądać już od 5. października w telewizji TVN. Prace na planie produkcji trwają od kilku miesięcy, a fani już nie mogą się doczekać, aż w końcu będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki. To na szczęście nastąpi już lada dzień. 

Ale oczywiście to niejedyny projekt Julii Kamińskiej. Gwiazda jest naprawdę bardzo zapracowana! Niedawno aktorka zagrała w filmie "Jak zostać gwiazdą". Co więcej, scenariusz do tej produkcji został napisany przez... życiowego partnera Julii Kamińskiej. Premiera filmu odbyła się 29. września w warszawskich "Złotych Tarasach". Aktorka zachwyciła wszystkich swoim odważnym total lookiem! 

Julia Kamińska
East News

Tym razem Julia Kamińska postawiła na kolor lawendowy - wybrała dwurzędową marynarkę oraz spodnie typu cygaretki właśnie w tym odcieniu. Do tego dobrała biały top, dzięki któremu podkreśliła  i uwydatniła biust. Całość dopełniają szpilki - również w lawendowym kolorze oraz satynowa kopertówka. Aktorka zdecydowała się więc na dość odważną stylizację, ale wyglądała w niej naprawdę zjawiskowo! 

Julia Kamińska
East News

Na premierze pojawiły się również między innymi Anita Sokołowska i Urszula Dudziak.

Anita Sokołowska, Urszula Dudziak
East News

Nie mogło zabraknąć również Tomasza Karolaka, odtwórcy jednej z głównych ról w filmie "Jak zostać gwiazdą" 

Tomasz Karolak
East News

Nasze serce skradła jednak Julia Kamińska! Gwiazda po prostu promienieje i nie przestaje zachwycać! 

Julia Kamińska
East News

 

Więcej na temat Julia Kamińska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43