Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński witają się
Eastnews

"Szczypińska znów coraz częściej pojawia się u boku prezesa". Mamy zdjęcia!

Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński witają się
Eastnews

Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński przyjaźnią się od lat, a media już wielokrotnie sugerowały, że poza miłością do kotów i pracą, łączy ich coś więcej. Prezes jednak szybko uciął wszelkie spekulacje, a w swojej książce nawet zasugerował, że posłanka chciała się wybić na "love story". 

Jolanta Szczypińska i Jarosław Kaczyński  - co ich łączy?

Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji (...). Umocniła swoją pozycję jako 'narzeczona' premiera czy później prezesa. Pokochały ją tabloidy. Chwyciła życie pełną piersią - powiedział prezes PiS w książce "Polska naszych marzeń". 

Posłanka chętnie komplementowała prezesa w mediach, a jego wizerunek dzięki plotkom o ich ślubie zdecydowanie się ocieplił. Prezes jednak szybko uciął wszelkie spekulacje, a posłanka w wywiadzie dla TVN Style przyznała, że łączy ich tylko przyjaźń, a to jest "dużo bardziej wartościowe uczucie niż miłość". Zdradziła też, że prezes zawsze pamięta o jej urodzinach i imieninach! Gdy plotki o ślubie pary ucichły, posłanka jednak dużo rzadziej pokazywała się z prezesem. Ale ostatnio to się zmieniło...

 

Jak podaje "Fakt", Jolanta Szczypińska ostatnio coraz częściej pojawia się u boku prezesa. Nie jest tajemnicą, że Szczypińska ma wyjątkowe względy u prezesa i może do niego zadzwonić o każdej porze dnia i nocy! Do tego łączy ich miłość do...kotów. Jarosław Kaczyński w Sejmie zawsze wita ją z uśmiechem i całuje w dłoń. Czy plotki o łączącej ich bliskiej relacji znów wrócą? Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń ;-)

 

ZOBACZ: Jarosław Kaczyński w VIVIE! o śmierci matki, brata, o przyjaciołach, swoich pasjach i marzeniach. Jedyny taki wywiad!

 

Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński na marszu w Warszawie

Jarosław Kaczyński przemawia podczas marszu
Eastnews

 

Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński w Sejmie

Jolanta Szczypińska uśmiecha się do Jarosława Kaczyńskiego
Eastnews

 

Czułe powitanie :-)

Jarosław Kaczyński całuje Jolantę Szczypińską
Eastnews

 

Jolanta Szczypińska, Jarosław Kaczyński witają się w Sejmie
Eastnews

 

 

 

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47