Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News
Newsy

Posłanka Joanna Schmidt żałuje wspólnej podróży z Ryszardem Petru? Wreszcie zdecydowała się o tym powiedzieć...

Posłanka Joanna Schmidt żałuje wspólnej podróży z Ryszardem Petru? Wreszcie zdecydowała się o tym powiedzieć...

Joanna Schmidt tłumaczy się z podróży z Ryszardem Petru do Portugalii! O wspólnym wyjeździe zrobiło się głośno kilka tygodni temu, kiedy to na portalach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Joanny Schmidt i lidera partii .Nowoczesna z pokładu samolotu lecącego właśnie do Portugalii. Wspólna podróż Petru i pięknej posłanki na sylwestra, w czasie kiedy ich koledzy z klubu protestowali w Sejmie, wywołała falę krytyki. Po powrocie z Portugalii lider klubu .Nowoczesna podczas konferencji prasowej zdradził, że podróż miała charakter prywatny, a całą sytuację określił jako "niezręczną". Teraz głos w tej sprawie zabrała również Joanna Schmidt.

 

"Deska", "szczeżuja", "za chuda". Joanna Koroniewska bezbłędnie odpowiada na wszystkie hejterskie komentarze

Joanna Schmidt tłumaczy się z podróży do Portugalii.

Chociaż od czasu wyjazdu Ryszarda Petru z Joanną Schmidt minęło już kilka tygodni to media wciąż się nim interesują. Teraz głos w sprawie wspólnej podróży sylwestrowej zabrała sama Joanna Schmidt. Posłanka w rozmowie z wyborcza.pl przyznała, że gdyby miała jeszcze raz zdecydować, czy polecieć do Portugalii, z pewnością podjęłaby inną decyzję. 

Powiedziałam już wiele razy, że to był błąd. Ale insynuacji i oszczerstw nie będę tolerować- przyznała Joanna Schmidt. - Gdybym miała jeszcze raz o tym decydować, dziś bym na tego sylwestra nie pojechała. 

Joanna Schmidt skomentowała również medialne doniesienia "Super Expressu" i tygodnika "wSieci" o wielu innych wspólnych podróżach po Polsce. 

Ta pseudoanaliza moich wyjazdów jest insynuacją. Złożony już został pozew w tej sprawie. Będziemy domagali się przeprosin, sprostowania i 50 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z tych wyjazdów związany był z posiedzeniem klubu albo spotkaniami z wyborcami.

Myślicie, że komentarz Joanny Schmidt uciszy plotki o posłance i liderze partii, Ryszardzie Petru?

 

Zobacz także: Mówi o nich cała Polska! Ryszard Petru i Joanna Schmidt - zobacz ich wspólne ZDJĘCIA! Co ich łączy?

 

Joanna Schmidt żałuje podróży do Portugalii.

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

 

Posłanka zapowiedziała walkę z tabloidami.

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

 

Zobacz też: Kobiety polskiej polityki na Viva.pl!

Joanna Schmidt i Ryszard Petru są parą
East News
Newsy
Joanna Schmidt potwierdziła związek z Ryszardem Petru! Para już nie ukrywa swojego uczucia ZDJĘCIA
Joanna Schmidt potwierdziła związek z Ryszardem Petru! Para już nie ukrywa swojego uczucia ZDJĘCIA
Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News
Newsy
Joanna Schmidt przerywa milczenie! Skomentowała "romans" z Ryszardem Petru. Co powiedziała?
Po raz pierwszy komentuje słynny wyjazd do Portugalii.

Ryszard Petru i Joanna Schmidt z partii Nowoczesna pojechali  na sylwestra do Portugalii. Nie uszło to uwadze mediów.  Informacja o ich wspólnym wypadzie pojawiła się w mediach, po publikacji zdjęcia polityków z pokładu samolotu na Twitterze.   Ryszard Petru tłumaczył potem w "Faktach po Faktach", że wyjazd miał charakter prywatny i nie chciał o nim opowiadać. A  Joanna Schmidt? Do tej pory milczała. Teraz w końcu się wypowiedziała.    Joanna Schmidt skomentowała "wyjazd na Maderę" z Ryszardem Petru To, jak spędzam czas wolny, to jest moja prywatna sprawa – mówiła na antenie Radia Merkury. Widać, że Joanna Schmidt trzyma jedną wersję razem z szefem partii, Ryszardem Petru. We wtorek 3 stycznia Ryszard Petru skomentował tę sprawę. Czy wyborcy czekali na mój głos? Sprawa została przedstawiona, wyjazd był prywatny. Ryszard Petru przeprosił za niezręczność. Ja uważam, że to jak spędzam Sylwestra to moja prywatna sprawa – powiedziała Joanna Schmidt. I dodała: To było niezręczne – powiedziała Joanna Schmidt Zobacz:  Mówi o nich cała Polska! Ryszard Petru i Joanna Schmidt - zobacz ich wspólne ZDJĘCIA! Co ich łączy? Przypominamy , że Joanna Schmidt niedawno się rozwiodła, a Ryszard Petru jest żonaty. Wspólny wyjazd na sylwestra przysporzył im niechcianego rozgłosu i dał pole do spekulacji. Zwolennicy i przeciwnicy Nowoczesnej krytykują lidera i wicelidera partii, że pojechali na urlop w czasie kiedy ich koledzy z partii protestowali w Sejmie. Co na to Joanna Schmidt? Protest miał charakter rotacyjny. Ja miałam dyżur w Wigilię i Boże Narodzenie. Jak spędzam czas wolny to moja prywatna sprawa. Na pewno niezręcznością było to, że lider partii opozycyjnej jest sfotografowany daleko od Polski, od miejsca gdzie protestują nasi koledzy – mówiła posłanka. Co myślicie o tych...

Ryszard Petru tłumaczy się z wyjazdu do Portugalii
ONS/Twitter
Newsy
W czasie protestu w Sejmie, Ryszard Petru pojechał do Portugalii z piękną posłanką? Petru tłumaczy się! Jak?
W czasie protestu w Sejmie, Ryszard Petru pojechał do Portugalii z piękną posłanką? Petru tłumaczy się! Jak?

Ryszard Petru tłumaczy się z wyjazdu z Joanną Schmidt do Portugalii. Lider klubu .Nowoczesna wywołał ostatnio niemałe zamieszanie wybierając się w podróż razem z koleżanką z partii, posłanką Joanną Schmidt. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak jeden z internautów opublikował na Twitterze zdjęcie polityka z pokładu samolotu lecącego właśnie do Portugalii. Lot Ryszarda Petru nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie fakt, że w Sejmie, pomimo sylwestra, wciąż protestowali koledzy polityka z opozycji. Fotografia z samolotu miała być wykonana 31 grudnia, a jeszcze dzień wcześniej Ryszard Petru miał przekonywać, że nawet w święta i sylwestra opozycja nie może zakończyć protestów.  Nie możemy doprowadzić do tego, żeby była pustka, bo jak będzie pustka na sali, to wtedy skończy się protest - TVN24 cytuje Ryszarda Petru. Ryszard Petru przyznaje: "Wyjazd miał charakter prywatny" Ryszard Petru po kilku dniach nieobecności pojawił się dziś w Sejmie i skomentował swój wyjazd w czasie trwania protestów jego kolegów. Lider Nowoczesnej podczas konferencji prasowej przyznał, że jego podróż nie powinna mieć miejsca.  Moja nieobecność w ciągu ostatnich kilku dni była zaplanowana. Przypomnę byłem na wigilię i 30 grudnia również. Również następnego dnia po wigilii byłem też chwilę na proteście w Sejmie. W związku z tym to było wcześniej zaplanowane, ale przyznam, że jest to daleko idąca niezręczność, że jednak przewodniczący powinien być. Druga kwestia jest taka, że wyjazd miał charakter prywatny. Był finansowany z pieniędzy prywatnych, nie było tam żadnej złotówki z pieniędzy publicznych, ani partyjnych- zapewniał Ryszard Petru. Warto przypomnieć, że po tym jak wybuchła afera z udziałem Ryszarda Petru, jego koleżanka z Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, tłumaczyła nieobecność lidera klubu zaplanowanym wyjazdem "w ważnych sprawach...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner