Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

Posłanka Joanna Schmidt żałuje wspólnej podróży z Ryszardem Petru? Wreszcie zdecydowała się o tym powiedzieć...

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

Joanna Schmidt tłumaczy się z podróży z Ryszardem Petru do Portugalii! O wspólnym wyjeździe zrobiło się głośno kilka tygodni temu, kiedy to na portalach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Joanny Schmidt i lidera partii .Nowoczesna z pokładu samolotu lecącego właśnie do Portugalii. Wspólna podróż Petru i pięknej posłanki na sylwestra, w czasie kiedy ich koledzy z klubu protestowali w Sejmie, wywołała falę krytyki. Po powrocie z Portugalii lider klubu .Nowoczesna podczas konferencji prasowej zdradził, że podróż miała charakter prywatny, a całą sytuację określił jako "niezręczną". Teraz głos w tej sprawie zabrała również Joanna Schmidt.

 

Joanna Schmidt tłumaczy się z podróży do Portugalii.

Chociaż od czasu wyjazdu Ryszarda Petru z Joanną Schmidt minęło już kilka tygodni to media wciąż się nim interesują. Teraz głos w sprawie wspólnej podróży sylwestrowej zabrała sama Joanna Schmidt. Posłanka w rozmowie z wyborcza.pl przyznała, że gdyby miała jeszcze raz zdecydować, czy polecieć do Portugalii, z pewnością podjęłaby inną decyzję. 

Powiedziałam już wiele razy, że to był błąd. Ale insynuacji i oszczerstw nie będę tolerować- przyznała Joanna Schmidt. - Gdybym miała jeszcze raz o tym decydować, dziś bym na tego sylwestra nie pojechała. 

Joanna Schmidt skomentowała również medialne doniesienia "Super Expressu" i tygodnika "wSieci" o wielu innych wspólnych podróżach po Polsce. 

Ta pseudoanaliza moich wyjazdów jest insynuacją. Złożony już został pozew w tej sprawie. Będziemy domagali się przeprosin, sprostowania i 50 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy z tych wyjazdów związany był z posiedzeniem klubu albo spotkaniami z wyborcami.

Myślicie, że komentarz Joanny Schmidt uciszy plotki o posłance i liderze partii, Ryszardzie Petru?

 

Zobacz także: Mówi o nich cała Polska! Ryszard Petru i Joanna Schmidt - zobacz ich wspólne ZDJĘCIA! Co ich łączy?

 

Joanna Schmidt żałuje podróży do Portugalii.

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

 

Posłanka zapowiedziała walkę z tabloidami.

Joanna Schmidt, Ryszard Petru
East News

 

Zobacz też: Kobiety polskiej polityki na Viva.pl!

Więcej na temat Ryszard Petru Joanna Schmidt
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48