Joanna Racewicz znów jest zakochana?
ONS

Joanna Racewicz znów jest zakochana? Ostatnio pojawiła się na imprezie z tajemniczym mężczyzną

Joanna Racewicz znów jest zakochana?
ONS

Joanna Racewicz znów jest zakochana? Okazuje się, że dziennikarka i była prowadząca "Panoramę" zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy pojawiła się na oficjalnej imprezie z nowym partnerem. I chociaż Joanna Racewicz przed fotoreporterami pozowała sama, to "Dobry Tydzień" dotarł do zdjęć, na których dziennikarka trzymała się za ręce z tajemniczym mężczyzną. Nie zabrakło czułych gestów, które udokumentował tabloid. Okazuje się, że tajemniczy nieznajomy towarzyszył Joannie Racewicz już podczas rozdania Telekamer.

 

Przyjaciel Pawła Janeczka, który zginął w katastrofie smoleńskiej w rozmowie z tygodnikiem nie ukrywa, że według niego Joanna Racewicz zasłużyła na szczęście u boku nowego mężczyzny.

 Joasia jest młodą, fajną dziewczyną. Życzę jej uśmiechu i żeby poukładała sobie życie. Czas przejść do kolejnego etapu- przyznał oficer BOR-u, który jest ojcem chrzestnym syna Joanny Racewicz i Pawła Janeczka.

Na imprezie, na której pojawiła się z nowym partnerem, Joanna Racewicz wyglądała zabójczo. Dziennikarka wybrała bowiem podkreślającą jej kobiece wdzięki czarną suknię z dużym dekoltem. Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Joanna Racewicz PIERWSZY raz o kulisach zwolnienia z TVP! "Czegoś takiego nie zrobiłabym nikomu..."

 

Joanna Racewicz na imprezie, na której towarzyszył jej nowy partner.

Dziennikarka wybrała się na imprezę z tajemniczym mężczyzną.

Więcej na temat Joanna Racewicz
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17