Joanna Przetakiewicz sprzedaje swój warszawski apartament
Instagram/Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swój warszawski apartament. Cena zwala z nóg, ale jest nawet mieszkanko dla służby!

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swój warszawski apartament
Instagram/Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jeszcze niedawno dzieliła swoje życie między trzema domami - bajkową willą w Konstancinie, mieszkaniem w Londynie i luksusowym apartamentem na warszawskim Żoliborzu. Jak się okazuje, to ostatnie, liczące aż 350 metrów kwadratowych mieszkanie, gwiazda postanowiła wystawić na sprzedaż. Ale chętni na luksusy, w których mieszkała słynna projektantka muszą przygotować się na spory wydatek. 

Wyposażenie mieszkania kupisz taniej, mając kod rabatowy Avans.

Joanna Przetakiewicz sprzedaje swój warszawski apartament

Choć Joanna Przetakiewicz w apartamencie na warszawskim Żoliborzu spędziła sporą część życia, w końcu postanowiła, że jest gotowa na dobre się z nim pożegnać. Ci, którzy śledzą jej losy w mediach społecznościowych, mogli już widzieć niektóre z zakamarków jej 350 metrów kwadratowych. Przestronny, otwarty salon, duże okna, czy zielony taras, to tylko nieliczne z rzeczy, które robią w nich ogromne wrażenie. Dlaczego więc gwiazda zdecydowała się na wyprowadzkę?

Pierwszy raz w życiu jestem naprawdę gotowa pożegnać się z moim apartamentem oraz sporą częścią wspaniałych szczęśliwych wspomnień. Mam nowe piękne i równie szczęśliwe. Od 8 miesięcy mieszkamy w Konstancinie w domu mojego męża i wiem na pewno, że chcę tu zostać - zdradziła w rozmowie z "Faktem".

Wygląda na to, że Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, z którym gwiazda wzięła sekrety ślub, nie mają zamiaru spędzać więcej czasu osobno.

Jak donoszą media, nowym właścicielem mieszkana Joanny Przetakiewicz można zostać już za jedyne... 9 milionów zł! W tej cenie, poza stylowymi wnętrzami, trafi do nas również nieco mniejsze, bo 19-metrowe, mieszkanko dla pomocy domowej.

Ciekawi jak wygląda wystawiony na sprzedaż apartament projektantki? Zobaczcie tylko te zdjęcia!

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz jest w ciąży? Jedno zdjęcie wzbudziło podejrzenie fanów. "Widzę, że rodzina się powiększy!”

Mieszkanie Joanny Przetakiewicz na warszawskim Żoliborzu to cała ona! We wnętrzu dominują eleganckie kolory, jak czerń, biel i oczywiście kobieca, zmysłowa czerwień. Obszerna, narożna kanapa jest w stanie pomieścić naprawdę sporo gości.

Co więcej we wnętrzach nie brakuje prawdziwie designerskich dodatków. Projektantka postarała się, by jej cztery kąty były urządzone z prawdziwym smakiem. 

Ta sypialnia to prawdziwe królestwo snu. Wyobrażacie sobie obudzić się w takim otoczeniu?

Jak widać w centrum Warszawy wciąż można mieć kontakt z naturą. Drewniany taras to idealne miejsce do wypoczynku.

 

 

Więcej na temat Joanna Przetakiewicz
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22